W dniu 7 października 2019 r. uczennice w składzie 1 – Wirginia Mulka, Aleksandra Rupniewska, Wiktoria Stanaszek, Emilia Kosobudzka,  2- Zuzanna Jasiniak, Karolina Grzyb, Kaja Grabowska,Sara Łotocka, reprezentowały szkołę w turnieju siatkówki z okazji obchodów 100- lecia WKS Wawel. Zawodniczki z pierwszego składu zdobyły  II miejsce po zaciętej walce w finale i przegraną w tie breaku.
Mamy nadzieje, że przegrana będzie motywacją do jeszcze większej pracy na treningach. 

Dziękujemy zawodniczkom za udział w turnieju i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie. 

8 października 2019 r. chłopcy zmagali się w turnieju z okazji obchodów 100- lecia WKS Wawel.  Zajęli III miejsce a drugi skład IV. Skład zespołów:    1 – Szymon Sobociński, Maciej Kopcik, Rafał Szaraniec, Bartosz Korepta, Szymon Jarecki,  2 – Dawid Kordosz, Łukasz Szostak, Wiktor Wiśniewski, Kacper Domagała , Mateusz Gilewski, Jan Paschek.

Dziękujemy zawodnikom za udział w turnieju i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.