Dołącz do nas!

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczków troszczy się zarówno o wysoki poziom edukacji jak i o stwarzanie odpowiednich warunków do uprawiania sportu.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków znajduje się w centrum Krakowa w dzielnicy Krowodrza. Jest bardzo dobrze skomunikowana praktycznie z każdą częścią miasta – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji zbiorowej, zarówno autobusowej, jak i tramwajowej.

Zajęcia odbywają się w godzinach między 7.00 a 17.15. Uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażone sale lekcyjne
(w każdej znajduje się komputer
i projektor multimedialny).

Jak się zapisać do szkoły?

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie, oferuje kilka klas o różnorodnych profilach sportowych oraz ogólnych.

W informatorze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące profilów, wymagań, zasad naboru oraz testów sprawnościowych.

Wniosek o przyjęcie

Informator dla kandydatów

testy do klas sportowych

Terminy testów w rekrutacji uzupełniającej do klas 1 i 4 na rok szkolny 2024

Terminy testów rekrutacyjnych do klas 1 i 4 na rok szkolny 2024

Na testy sprawnościowe nie trzeba się umawiać. Przypominamy o obowiązku posiadania przez kandydatów zaświadczenia od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzającego stan zdrowia umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym oraz  stroju sportowego: obuwie sportowe na jasnej podeszwie, koszulka i spodenki.