Spotkanie organizowane jest dla wszystkich uczniów SP5, zawodników grupy centralnej, nauczycieli, trenerów i obsługi szkolnej. Spotkanie zostanie podzielone na dwie części. W pierwszej części zostanie przeprowadzona rozmowa/wywiad, czas na autografy i pamiątkowe zdjęcie. W drugiej części zobaczymy trening pływacki, który Pani Katarzyna będzie realizować. 

Podczas wejścia na obiekt obowiązuje wszystkich uczestników dezynfekcja dłoni i maseczka. Reżim sanitarny związany z koronawirusem SARS-CoV-2 w dalszym ciągu obowiązuje.

Udział w spotkaniu z MISTRZEM odbywa się TYLKO dla dzieci, nauczycieli, trenerów i obsługi szkolnej. Rodzice i opiekunowie nie mogą w tym czasie przebywać na obiekcie i uczestniczyć w spotkaniu. Szacunkowy czas trwania spotkania 16:00-17:30. Wejście główne na obiekt pływalni jest od ul. Chocimskiej. Prosimy o przybycie punktualnie. 
Postaramy się aby na pamiątkę zrealizować filmik i zdjęcia ze spotkania, które zostaną opublikowane na stronie SP5 i FB SP5 a także FB sekcji pływackiej TS Wisła Kraków.
Temat jest nieobowiązkowy, ale z doświadczenia wiem, że jest to spore przeżycie spotkać wielkiego sportowca, który osiągnął na najważniejszej imprezie sportowej wielki sukces. 

Serdecznie zapraszam!

Ze sportowym pozdrowieniem Paulina Kujawa