Z dorobkiem 11 medali powróciły z Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Juniorek gimnastyczki sportowe Wisły Kraków. Nasza reprezentantki przyzwyczaiły nas, że od lat gromadzą pokaźną liczbę miejsc na podium, nie inaczej było tym razem.
Gratulujemy kolejnych sukcesów, zarówno zawodniczkom jak i trenerom, pod których okiem ciężko codziennie pracują.

W piątek rywalizowano w wieloboju. Na podium jako druga wicemistrzyni stanęła Brygida Urbańska, szóstą pozycję zajęła Kaja Skalska. Wicemistrzynią Polski wśród juniorek została Martyna Szumna.

Sobota, była dniem zmagań w finałach na poszczególnych przyrządach. Tego dnia na wiślaczki spadł grad 9 medali, w tym aż 4 złote.