Dnia 5.12 w sekcji gimnastycznej Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków odbyły się po raz dwunasty wiślackie Mikołajki. Corocznie imprezę organizuje sekcja gimnastyki sportowej TS „Wisła” Kraków przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie oraz Urzędu Miasta Krakowa.
W imprezie brało udział ponad 200 osób. Wśród nich były zawodniczki sekcji gimnastycznej oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie, rodzice, trenerzy i nauczyciele.Zaproszeni zostali przedstawiciele Miasta Krakowa, przedstawiciele Rady Dzielnicy V, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Krakowie oraz członkowie Zarządu Głównego Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków. Gościem honorowym była Pani Barbara Ślizowska – wieloletni pracownik TS „Wisła” Kraków i koordynator sekcji gimnastycznej, która przyczyniła się znacząco do rozwoju gimnastyki sportowej kobiet w Krakowie.
Jak co roku obok zabawy mikołajkowej odbyła się prezentacja dzieci z poszczególnych grup wiekowych, pokazy mistrzów i podsumowanie całego roku, który obfitował w wiele sukcesów sportowych. Imprezę poprzedził start najmłodszych dzieci z klas I-III.
Zawodniczki z najlepszymi wynikami sportowymi za rok 2019 to:
1) Kaja Skalska – była uczennica SP5
2) Brygida Urbańska – była uczennica SP5
3) Katarzyna Porąbka – uczennica kl. 8a
4) Martyna Szumna – uczennica kl. 7b
5) Julia Dudka – uczennica kl. 7b
6) Gabriela Janeczek – uczennica kl. 6c
7) Maria Drobniak – uczennica kl. 5c 
Trenerami pracującymi na sukcesy sportowe szkoły i klubu są:
1) Malgorzata Solarz-Kulbicka
2) Mariusz Kulbicki
3) Beata Bodzoń
4) Maksim Kowalenko 
5) Mariola Frandofert 
6) Sylwester Barszcz 
Sekcja gimnastyki sportowej pragnie szczególnie podziękować Urzędowi Miasta Kraków oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy.