Za nami kolejna edycja International Judo League. Ten rzut odbył się na obiektach TS Wisła Kraków i był to także VII Memoriał Pawła Pytlińskiego, tragicznie zmarłego zawodnika tego klubu. Nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników z naszej szkoły. W turnieju uczestniczyło aż 630 zawodników z 60 klubów z Polski i z zagranicy !!! Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Wśród startujących było także 16 naszych uczniów. Najlepiej spisały się tym razem dziewczyny. W kategorii do 52 kg bezkonkurencyjna okazała się DARIA MUROŃ zajmując pierwsze miejsce. Na najniższym stopniu podium w kategorii do 37 kg stanęła GABRIELA MAŚLEJ J. Niestety to jedyne medale jakie tym razem zdobyliśmy. Swoje walki o III miejsce przegrali, zajmując ostatecznie V lokaty:

 • SZYMON LITEWKA – kat. do 46 kg
 • JAKUB MARSZAŁEK – kat. do 55 kg
 • FILIP SAGAN – kat. do 55 kg

Na punktowanych VII pozycjach uplasowali się:

 • ALAN WILKOSZ – kat. do 31 kg
 • OLAF KASZUBA – kat. do 31 kg
 • EWA KASZUBA – kat. do 40 kg

Pod koniec pierwszej dziesiątki znaleźli się, zajmując IX lokatę:

 • FILIP GORZKOWSKI – kat. do 42 kg
 • BRUNO BAŚCIK – kat. do 42 kg
 • ANNA JASINIAK – kat. do 44 kg
 • MAŁGORZATA PORĘBSKA – kat. do 57 kg

Niestety pozostali nie przebrnęli kwalifikacji. Byli to:

 • WIKTOR MADEJ – kat. do 36 kg
 • JAKUB ŚMIETANA – kat. do 38 kg
 • DANIEL WÓJCIK – kat. do 42 kg
 • KRYSTIAN SUMARA – kat. do 46 kg

Gratulujemy ambitnej postawy, licząc na lepsze wyniki w kolejnych zawodach!

Trenerzy:

Paweł Maślej, Dariusz Tylek i Robert Zaczkiewicz