Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie, Przyjaciele Szkoły!

Z prawdziwą przyjemnością pragnę podzielić się z Wami wiadomością, że „5 GODZIN PIĄTKI DLA FAIR PLAY” powraca 20 września, w piątek, po rocznej przerwie!

Spotkamy się znów na Naszej imprezie biegowej, której celem jest nie tylko uczczenie dorocznego dnia Fair Play (przypada 7 września), ale służy przede wszystkim dobrej zabawie, integracji wśród wszystkich uczestników i obserwatorów, kibiców.

Idea spotkania polega na tym, że biegamy dookoła boiska szkolnego na wyznaczonej trasie non stop, bez przerwy od godziny 14.00 do 19.00. Każdy przychodzi na bieg o dowolnej porze, również czas biegu nie jest w żaden sposób limitowany, ale byli tacy biegacze, którzy spędzili na bieżni całe pięć godzin! Daje to możliwość uczestnictwa każdemu, bez względu na wiek, czy sportową formę.

W poprzednich edycjach mieliśmy na trasie całe, wielopokoleniowe rodziny, przyjść może każdy:)…

Mile widziane będą wyróżniki w postaci przebrań absolutnie dowolnych, czy ubiorów służbowych (garnitury, mundury, sutanny, habity).

W trakcie biegu będzie zapewniona woda, zapewne możliwość zakupu kawy, przekąsek, oraz opieka mentalna organizatorów:)))!

Liczymy też na Państwa inicjatywę w tym zakresie (ostatnio pojawiła się Pani, która serwowała dziesiątki gofrów z owocami i bitą śmietaną)!

Liczymy bardzo, że i w tym roku obudzimy sportowego ducha, ale i chęć miłego spędzenia czasu!

Oczywiście biegamy (jak prawdziwi biegacze) bez względu na pogodę!

W imieniu ekipy organizatorów serdecznie zapraszam!

Piotr Muszyński

ps. W odpowiednim czasie pojawi się kolejny komunikat!