XX lat Szkolnego Konkursu Pięknego Słowa Mój Kraków

W dniu 11 maja uczniowie klas I -VII odebrali dyplomy i drobne upominki za udział w XX Szkolnym Konkursie Pięknego Słowa Mój Kraków.

W tegorocznej edycji młodzi pasjonaci pięknego słowa zaprezentowali wiersze krakowskich poetów.

Uczestnikom konkursu pogratulowali: Edward Tarczałowicz reprezentujący Radę Dzielnicy V Krowodrza – Patrona konkursu oraz dyrektor szkoły  Paweł Maślej. Wielkimi brawami nagrodzili swoich kolegów – deklamatorów  ich rówieśnicy i nauczyciele.

Wszystkim recytatorom GRATULUJEMY wspaniałych występów!

Ze zwycięzcami  konkursu spotkamy się ponownie na uroczystej Gali Laureatów 30 maja 2023 roku o godz. 10.30 w Pałacu Krzysztofory.

Jolanta Błasiak

koordynatorka konkursu Mój Kraków