Wzorowi uczniowie

W minionym tygodniu spośród wszystkich Świetliczaków wyłoniono tych, którzy na co dzień prezentują wzorową postawę, godną naśladowania. Wychowawcy świetlicy zgodnie z przyjętymi kryteriami pozytywnego systemu motywacji, dokonali podsumowania zachowania Świetliczaków za okres dwóch ostatnich miesięcy.

Zostały zliczone uśmiechnięte buźki, które są sukcesywnie zamieszczane na indywidualnych kartach uczniów. W rezultacie wyróżnienie należy się następującym osobom:

I miejsce: Julia Florek z klasy 1C
II miejsce: Nikodem Niewiarowski z klasy 1B
III miejsce: Lev Buzo z klasy 1A

• Dominik Iwański-Bartyzel z klasy 1A (wyróżnienie)
  • Roma Jagłowska z klasy 3A (wyróżnienie)
  • Nikita Levchenko z klasy 3C (wyróżnienie)
  • Gabrysia Szostak z klasy 3C (wyróżnienie)
  • Hania Ogrodnik z klasy 3C (wyróżnienie).

Wszystkim uczniom, którzy znaleźli się w powyższym plebiscycie bardzo gratulujemy! Miło nam obserwować Waszą życzliwość w stosunku do koleżanek i kolegów, chęć udzielenia pomocy młodszym uczniom, a także nauczycielom świetlicy. Dziękujemy również za utrzymywanie porządku w sali! Mamy nadzieję, że w całościowym podsumowaniu na zakończenie roku szkolnego, nadal Wasze zachowanie będzie godne pochwały, a dla pozostałych uczniów staniecie się autorytetami.W czerwcu chcielibyśmy nagrodzić większą liczbę uczniów! Zapewniamy, że wszelkie starania Świetliczaków, dotyczące dobrego zachowania, będą docenione!