Od 22 grudnia 2023 roku szlabany znajdującej się przy ul. Chocimskiej  oraz Al. Kijowska  są zamykane. Osoby, które zgłosiły swoje pojazdy do wjazdu na teren szkoły mogą z nich korzystać dzwoniąc pod wskazane poniżej numery.

Ul. Chocimska : 504-490-936                                                       

Al. Kijowska : 504-490-901

Jednocześnie informujemy, że zmianie uległy numery telefonu. Bardzo prosimy o ich weryfikacje.
W wyniku synchronizacji systemów znajdujących się w szlabanach z bazą danych, czas trwania otwierania szlabanów jest wydłużony.

Wjazd na teren szkoły przez szlabany jest możliwy tylko i wyłącznie dla osób uprawnionych (rodzice, opiekunowie, pracownicy szkoły oraz osoby wynajmujące miejsca postojowe) poprzez wcześniejsze wypełnienie stosownego wniosku, który znajduję się w sekretariacie szkoły.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt telefoniczny pod numer
12 636 -70-93 wew. 21  lub mailowy na adres kierowniksp5krakow@gmail.com