W najbliższy czwartek, 25 stycznia, o godzinie 19:00, zapraszamy na bezpłatne spotkanie z języka polskiego, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela i korepetytora, Marka Lepczaka. Tematem przewodnim spotkania będzie „Mały Książę” – lektura, która może pojawić się w różnych kontekstach na egzaminie. Uważamy, że uczestnictwo w tym webinarze to doskonała okazja do solidnych przygotowań.

Najbliższy webinar z języka polskiego 25.01.

Zapisy na stronie : zday.plJak ogarnąć wyrażenia algebraiczne na Egzaminie Ósmoklasisty bez znajomości całej matmy? Odpowiedź poznasz na bezpłatnym webinarze organizowanym|podczas bezpłatnego webinaru organizowanego} przez ZDAY – 14.12 (czwartek) o 19:00Zapisy dostępne na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Cennymi wskazówkami podzieli się Karol Wilczyński – ekspert od skutecznej edukacji, nauczyciel, korepetytor, znany już uczestnikom poprzednich webinarów z matmy. Webinary ZDAY to nie tylko sucha teoria. Organizatorzy kładą nacisk na praktykę i wspólne rozwiązywanie zadań na żywo. Stąd bierze się ogromna popularność tych spotkań w bieżącym oraz poprzednim roku szkolnym. 

Ponadto podczas webinaru będzie okazja, aby skorzystać ze zdobytej chwilę wcześniej wiedzy  i zgarnąć w ramach nagrody drona! Zapisz się, a otrzymasz powiadomienie o rozpoczęciu spotkania: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/
Z góry serdecznie dziękujemy za przekazanie Uczniom tej informacji.

Z poważaniem
Zespół ZDAY.pl