21 listopada 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury ,,Dom Harcerza” odbył się V Meeting Siatkarski, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie oraz Rada Dzielnicy V Krakowa. Celem zawodów jest popularyzacja piłki siatkowej wśród młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia, nawiązywanie nowych znajomości oraz rozszerzenie współpracy z Radą Dzielnicy V. Turniej rozegrany został w systemie ,,każdy z każdym”. Uczestniczyły w nim reprezentacje czterech szkół: SP nr 34, SP nr 36, SP z Oddziałami integracyjnymi nr 12 oraz SP z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków. Mecz o I miejsce zapewnił wiele wrażeń i emocji. Pokazał także siatkówkę na dobrym poziomie. Tie-break zadecydował o zwycięstwie w turnieju Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie. Najlepszą zawodniczką turnieju została Magdalena Depa, uczennica klasy 8a, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie.

Zwycięska reprezentacja wystąpiła w składzie:

  1. Depa Magdalena – kl. 8a
  2. Klich Ada – kl. 3bG
  3. Skowrońska Angelika – kl. 3bG
  4. Szczurek Kinga – kl. 3bG
  5. Bałuszek Sebastian – kl. 3aG
  6. Jagło Kamil – kl. 3aG
  7. Mazur Filip – kl. 3aG
  8. Petryka-Fijałkiewicz Tomasz – kl.3aG

Gratulujemy osiągniętego wyniku i godnego reprezentowania szkoły.

Opracowała: mgr Magdalena Sajkiewicz

Poprzedni

Następny