Ogólnopolski konkurs programistyczny,

z radością informujemy, że rozpoczął się pierwszy etap ogólnopolskiego konkursu programistycznego dla dzieci i młodzieży – Gigathon! Od dziś uczniowie mogą przystąpić do quizu i sprawdzić swoje umiejętności programistyczne.

Chcemy jednak podkreślić, że rozpoczęcie rywalizacji nie oznacza końca zapisów! Pierwszy etap potrwa aż do 26 maja, dając wszystkim zainteresowanym czas na dołączenie do konkursu.
Korzystając z okazji przypominamy również, że konkursowi towarzyszy rywalizacja międzyszkolna Gigathon school Challenge. Jej zasady są proste – im więcej uczniów weźmie udział w konkursie, tym większa szansa dla szkoły na wygraną!

A jeśli chcecie zobaczyć, gdzie obecnie plasuje się wasza placówka zajrzyjcie na stronę: https://crm.giganciprogramowania.edu.pl/