Kończy się ostatni kwartał roku szkolnego, co oznacza, że w świetlicy nadszedł czas podsumowania aktywności świetliczaków. Cieszymy się, że coraz więcej dzieci angażuje się aktywnie w świetlicowe życie. Wszystkim, którzy chętnie pomagają i pracują nad utrzymaniem porządku w sali bardzo dziękujemy.

Z przyjemnością ogłaszamy, że MISTRZYNIAMI SERDUSZEK (w okresie kwiecień – czerwiec) zostały:

Maja Koćma (2a), Julia Hardek (2a), Hania Ogrodnik (4c) i Emilka Grodecka (1c).

Koniec roku szkolnego to także czas podsumowania całorocznej pracy świetliczaków. Bardzo dziękujemy dzieciom za ich zaangażowanie i kreatywność urozmaicającą życie świetlicy. Z dumą ogłaszamy, że tytuł MISTRZA WZOROWEGO ZACHOWANIA I AKTYWNOŚCI otrzymują:

Maja Koćma (2a), Julia Hardek (2a), Balbina Wódczak (2a), Jadwiga Śpiewla (2b), Lena Gębica (2d), Blanka Mielech (3b), Nadia Stachnik (3b), Mila Radek (1d) i Karol Hayashi (1a).

Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych wakacji!

Poprzedni