18 listopada 2022 roku odbył się pierwszy halowy Międzyszkolny Turniej Piłkarski o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, którego organizatorem była Wiślacka Szkoła Futbolu. Rywalizacja młodych adeptów piłki nożnej odbywała się na obiektach TS Wisły Kraków. Swoje umiejętności piłkarskie prezentowali uczennice i uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich oraz czwartych szkól podstawowych dzielnicy V.

Naszą Piątkę reprezentowali Uczniowie klas II oraz IV. Barw naszej Szkoły bronili:

KL II

 1. Marcin Dukat
 2. Tymon Gałganek
 3. Stanisław Garpiel
 4. Michał Mączka
 5. Jakub Praszkiewicz
 6. Filip Skotniczy
 7. Dominik Iwański – Bartyzel

KL. IV

 1. Kamil Grzyb
 2. Borys Gąsior
 3. Stanisław Boczar
 4. Filip Jaje
 5. Oleh Tykhonov
 6. Sebastian Nocoń
 7. Danil Safranov
 8. Jan Jazowski

 Nasi zawodnicy świetnie się zaprezentowali. Zarówno reprezentacja naszej szkoły klas II jak i klas IV okazała się bezkonkurencyjna. Drugoklasiści wygrali 4 mecze, jeden zremisowali, starsi koledzy natomiast pięciokrotnie zdobyli komplet punktów. Najlepszym bramkarzem w swojej kategorii wiekowej został Michał Mączka z klasy II a. Bardzo dziękuję naszym młodym zawodnikom za zaangażowanie i przede wszystkim za świetną zabawę. Gratulacje! Piątka na Piątkę 😉!

Trener Mirosław Buczek