11 stycznia 2024r. odbył się w świetlicy koncert: „Kolędy i pastorałki”. To nasza wieloletnia tradycja. Świetliczaki zawsze chętnie prezentują swoje talenty muzyczne. Nie inaczej było w tym roku – w koncercie wzięło udział 35 dzieci. W trakcie występów towarzyszyły nam śmiech i radość, jak przy kolędowaniu przystało. Bardzo cieszymy się, że Albert Strzeboński zaprezentował grę na harmonijce ustnej, a Tosia Bisping grę na keyboardzie. Dziewczynki z klasy 3a: Bianka Basista-Serwatka, Julia Hardek, Maja Koćma, Balbina Orzińska-Wódczak i Hania Jarecka wykonały nie tylko kolędę, ale także krótką etiudę teatralną opowiadającą o narodzinach Jezusa. Ponadto przygotowały piękne stroje kolędowe. Poziom koncertu był wysoki. Nauczyciele postanowili docenić najlepsze występy.

NAGRODY SPECJALNE otrzymali:

Maja Koćma, Hania Jarecka, Balbina Orzińska-Wódczak, Bianka Basista-Serwatka, Julia Hardek, Albert Strzeboński, William Loades, Magda Jaskot, Hania Jaskot, Kornelia Dyrduł, Maja Sikora-Zientarska, Jadwiga Śpiewla, Antonina Turkot, Klara Mielech, Zlata Safronova, Małgosia Murzyniec, Antonina Bisping

WYRÓŻNIENIA otzrymali:

Zuzia Tworek, Wiktoria Bała, Iza Borys, Wiktoria Czuba, Maja Caruso-Pazurkiewicz, Matylda Galas, Kamil Szalecki, Sebastian Zięcina

Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy!!!