“KOLĘDY I PASTORAŁKI” – wyniki konkursu

12 stycznia 2023r. odbył się w świetlicy konkurs “Kolęd i pastorałek”. Wzięło w nim udział 27 dzieci. Konkurs jest naszą tradycją świetlicową, dzieci bardzo lubią brać w nim udział. W tym roku również wysłuchaliśmy pięknie zaśpiewanych utworów. Ponadto Albert Strzeboński zachwycił nas swoją grą na harmonijce ustnej, a Blanka Mielech grą na gitarze. Wszyscy dobrze się bawili podczas naszego wspólnego kolędowania.
Oto wyniki konkursu:
Nagroda specjalna: Albert Strzeboński 1b

 • Występy indywidualne
  I miejsce: Blanka Mielech 3b, Jadwiga Śpiewla 2b
  II miejsce: Nadia Stachnik 3b
  III miejsce: Balbina Wódczak 2a
 • Występy zespołowe
  I miejsce: Liliana Hetman, Zuzanna Calikowska, Karolina Bednarczyk 3a
  II miejsce: Klara Mielech, Małgorzata Murzyniec 1b
  III miejsce: Jadwiga Śpiewla, Amelia Kędzior, Magdalena Jaskot, Hanna Jaskot 2b

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy występów!