JESTEM POLKĄ, POLAKIEM

W tygodniu poprzedzającym Narodowe Święto Niepodległości  rozmawialiśmy o naszej ojczyźnie, niepodległości, patriotyzmie. Świetliczaki opowiadały jak obchodzone jest Święto Niepodległości, omawialiśmy symbole narodowe.
Na zajęciach plastycznych dzieci malowały flagę i godło Polski, wykonywały kotyliony. Obejrzeliśmy filmy edukacyjne dotyczące historii Narodowego Święta Niepodległości. Świetliczaki wzięły także udział w quizach wiedzy patriotycznej.
Z przyjemnością informujemy, że poziom wiadomości świetliczaków jest wysoki. Zaszczytne miejsca zdobyli: Piotr Ostachowski 2d, Matvii Lisai 3a i Julian Siwak 3a. Wyróżnienia otrzymali: Lev Buzo 3a, Ania Czarnota 2d, Wojtek Moskała 2d i Ignacy Garpiel 1a.
Wszystkim serdecznie gratulujemy. Życzymy udanych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.