3 marca w naszej szkole odbył się VI  Festiwal Twórczości Uczniowskiej.

Na korytarzu II piętra zostały wyeksponowane prace naszych kolegów i koleżanek: obrazy, szkice, lapbooki o zdrowym stylu życia w języku angielskim, plakaty w języku niemieckim, modele Akademii Pana Kleksa, modele cząsteczek, elektrownia wiatrowa. Z zaprezentowanych prac projektowych można było się dowiedzieć, jak zadbać o zdrowie i poznać, jak jest „Dzień dobry”, „Dziękuję”, „Do widzenia” w różnych językach z napisów na T-shirtach. Piękny, ozdobny napis, który wykonała p. Joanna Baziak, uświetnił tę wystawę.

            Natomiast w sali gimnastycznej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali prawdziwy pokaz talentów. Nie zabrakło pięknych tańców, śpiewu, gry na instrumentach, pokazów gimnastycznych.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli, którzy przyczynili się do zorganizowania tej świetnej imprezy.

Więcej zdjęć w galerii – zobacz

Film – zobacz