Basen

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Krakowie przy al. Kijowskiej 8 już w sierpniu umożliwia rezerwację online basenu dzięki aplikacji BallSquad.

Rezerwacja pozostałych obiektów sportowych (sale gimnastyczne, boisko zewnętrzne, itp.) będzie możliwa od września roku szkolnego 2021/2022.

Szybka rezerwacja, zawsze aktualny grafik, bezpieczne płatności, łatwe rozdzielenie kosztów rezerwacji.

Zapraszamy do rezerwacji poprzez link poniżej:

https://app.ballsquad.pl/#/court-bs/231/view

Na czym to polega?
Rezerwacje obiektów sportowych z wykorzystaniem aplikacji mobilnej BallSquad. To rozwiązanie z zakresu smart city, dzięki któremu mieszkańcy łatwiej znajdą odpowiadający im obiekt, a także sfinalizują formalności, wykorzystując do tego tylko telefon komórkowy lub komputer.

Jak to działa?
Sam proces rezerwacji przebiega wyłącznie poprzez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej. Aby wynająć basen, salę gimnastyczną lub przyszkolne boisko w określonych godzinach, nie jest już potrzebne podpisywanie umów w wersji papierowej oraz dodatkowe formalności. Wystarczy wejść na stronę app.ballsquad.pl oraz znaleźć dogodny termin i obiekt do wynajęcia. Jest to prostsze dzięki dostępnej mapie, zdjęciom oraz wyszukiwarce miejsc.

Jakie są z tego korzyści dla mieszkańców?
Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest możliwość dokonania płatności on-line. To jednak nie wszystko. Opłata za wynajem basenu, sali lub boiska może być rozdzielana między wszystkich uczestników. Dodatkowo rezerwacja może być dokonana jednorazowo lub długoterminowo – to rozwiązanie korzystne dla osób, chcących spotykać się na wspólnych rozgrywkach cyklicznie.

Aplikacja pomaga także w sieciowaniu miłośników konkretnych dyscyplin sportu z całego Krakowa, którzy wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu. Można w niej stworzyć własny profil gracza, wybierając ulubione dyscypliny oraz zaznaczając obszar Krakowa, w którym jest możliwy udział w rozgrywkach. W oparciu o te informacje są przesyłane powiadomienia na temat utworzonych rezerwacji sal i poszukiwania zawodników do wspólnej gry.

Aplikacja BallSquad jest działaniem z zakresu smart city mającym na celu zwiększenie dostępu do obiektów infrastruktury sportowej.

Możesz zarezerwować obiekty dzięki aplikacji mobilnej lub poprzez stronę app.ballsquad.pl