Akcje charytatywne

Każdego roku nasze świetliczaki organizują zbiórkę artykułów szkolnych, papierniczych, gier, puzzli i zabawek (oprócz pluszaków) dla Fundacji  na rzecz dzieci  z chorobą nowotworową „WYSPY SZCZĘŚLIWE” przy Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu.

Wszystkich gorąco zachęcamy do pomocy!

Pomagamy zwierzętom ze schroniska!

Każdego roku w październiku, w świetlicy zbieramy karmę, koce, poduszki, kołdry, zabawki dla zwierząt z krakowskiego schroniska. Wszystkie pieski i kotki dziękują za okazane im serce!

Wspólnie ze zwierzakami prosimy o pomoc!

ZBIERAMY ZAKRĘTKI PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY!

Nasza świetlica zbiera zakrętki dla Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „Razem z Czwórką” przy SOSW nr 4. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zakrętek zostaną przeznaczone na wspieranie rozwoju i potrzeby dzieci z ośrodka. Z góry dziękujemy za przyniesienie zakrętek posegregowanych kolorami.

Wszystkich zachęcamy do pomocy!!!