OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/21

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2020/21

SZKOŁY PODSTAWOWEJ Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI NR 5

IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KRAKOWIE

Klasy 1-3

Gimnastyka sportowa

Gabriela Czyż kl. 2B

VII miejsce w wieloboju, III miejsce w finale poręczy, VI w finale równoważni w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki.

VII miejsce wieloboju na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r.

Zasięg ogólnopolski

Trener: Sylwester Barszcz

Lilia  Fizia kl. 2B

VII miejsce wieloboju na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r.

Zasięg ogólnopolski

Trener: Sylwester Barszcz

Iga Limanówka-Swół kl. 2B

III miejsce wieloboju na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r.

Zasięg ogólnopolski

Trener: Sylwester Barszcz         

Antonina Stachera kl. 2B

III miejsce w finale równoważni, VI miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki.

VIII miejsce wieloboju na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r.

Zasięg ogólnopolski

Trener: Sylwester Barszcz

Hanna Wolnicka kl. 2B

II miejsce w finale skoku, IV miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki.

Trener: Sylwester Barszcz

Adrianna Dobrzańska kl. 3B

V miejsce w wieloboju, III miejsce w finale ćwiczeń na poręczach, III miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, 28-29.11.2020 Łódź, organizator: Łódzka Federacja Sportu, zasięg wojewódzki

I miejsce w wieloboju, I miejsce w finale ćwiczeń na równoważni, I miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce w wieloboju w roczniku 2011 w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r. organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, zasięg ogólnopolski

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Kinga Michalik kl. 3B

IV miejsce w finale skoku, III miejsce w finale na równoważni w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, 28-29.11.2020 Łódź, organizator: Łódzka Federacja Sportu,

zasięg wojewódzki

III miejsce w wieloboju, III miejsce w finale skoku, II miejsce w finale ćwiczeń na poręczach w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce w wieloboju w roczniku 2012 w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r. organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, zasięg ogólnopolski

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Martyna Staszewska kl. 3B

III miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, 28-29.11.2020 Łódź, organizator: Łódzka Federacja Sportu,

zasięg wojewódzki

II miejsce w wieloboju, I miejsce w finale skoku, II miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce w wieloboju w roczniku 2012 w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej Kraków 11.06.2021r. organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, zasięg ogólnopolski

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Hanna Staniszewska kl. 3B

VI miejsce w wieloboju, III miejsce w finale ćwiczeń na równoważni, II miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28-29.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

VI miejsce w wieloboju w roczniku 2012 w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej w kl. młodzieżowej Kraków 11.06.2021r. organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, zasięg ogólnopolski

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Agata Trześniewska kl. 3B

V miejsce w wieloboju, III miejsce w finale ćwiczeń na poręczach, IV miejsce w finale ćwiczeń wolnych w  Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28-29.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

V miejsce w wieloboju w roczniku 2012 w Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Gimnastycznej w kl. młodzieżowej Kraków 11.06.2021r. organizator: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, zasięg ogólnopolski

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Alicja Obarzanowska kl. 3B

VI miejsce w finale skoku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28-29.05.2021r. zasięg wojewódzki. Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej / TS Wisła Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Małgorzata i Mariusz Kulbiccy

Pływanie

Szymon Birycki kl.1A

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Hugo Błąkała kl. 1A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

zasięg wojewódzki

Trener: Piotr Muszyński

Zuzanna Calikowska kl. 1A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Mateusz Faryj kl. 1A

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Mikołaj Gawlik kl. 1A

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Mikołaj Henclik kl. 1A

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Ksawery Jarosz kl. 1A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Piotr Muszyński

Tymoteusz Kroker kl. 1A

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.  

Trener: Piotr Muszyński

Adam Obarzanowski kl. 1A

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Piotr Muszyński

Maciej Samek kl. 1A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Lena Sordyl kl. 1A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym; Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Piotr Muszyński

Jan Wojas kl. 1A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Piotr Muszyński

Franciszek Zych kl. 1A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Piotr Muszyński

Ignacy Abakumowicz kl. 1B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Monika Sobol

Maja Hryńczuk kl. 1B

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Monika Sobol

Feliks Matuszek kl. 1B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Monika Sobol

Blanka Mielech kl. 1B

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Monika Sobol

Franciszek Pawelski kl. 1B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Monika Sobol

Oskar Petryla kl. 1B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Monika Sobol

Nadia Stachnik kl. 1B

I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki. Trener: Monika Sobol

Aleksandra Stradomska kl. 1B

I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Monika Sobol

Adam Światłoń kl. 1B

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Monika Sobol

Kacper Tondera kl. 1B

II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Monika Sobol

Stanisław Boczar kl. 2A

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem klasycznym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Liliana Dwernicka kl. 2A

III miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Antoni Gawron kl. 2A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Paulina Uryga

Borys Gąsior kl. 2A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Kamil Grzyb kl. 2A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dwolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Paulina Uryga

Paulina Gwiżdż kl. 2A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, III miejsce 25 m. stylem klasycznym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Roma Jagłowska kl. 2A

I miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem klasycznym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Filip Jaje kl. 2A

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r

Trener: Paulina Uryga

Wiktor Jarosz kl. 2A

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Paulina Uryga

Filip Jończyk kl. 2A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r

Trener: Paulina Uryga

Franciszek Krupski kl. 2A

II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Zuzanna Leśniowska kl. 2A

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem klasycznym, III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Konrad Litwa kl. 2A

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem klasycznym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym, III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Glib Mudrov kl. 2A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem klasycznym, III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Hanna Napierała kl. 2A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Karolina Nowosielecka kl. 2A

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Danill Safronov kl. 2A

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Uryga

Oleh Tykhonov kl. 2A

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Paulina Uryga

Hanna Warunek kl. 2A

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r

Trener: Paulina Uryga

Ignacy Abakumowicz  kl. 3A

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

Trener: Paulina Kujawa

Julia Andreew kl. 3A

II miejsce 50 m. stylem klasycznym, III miejsce 100 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem motylkowym, I miejsce 25 m. stylem klasycznym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Nikola Hus kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem motylkowym, II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 50 m. stylem dowolnym – Sobota Pływacka Runda II 08.05.2021 r. Oświęcim

III miejsce 50 m. stylem dowolnym, II miejsce 100 m. stylem zmiennym, II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem motylkowym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Leon Knapek kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem klasycznym, III miejsce 25 m. stylem dowolnym, III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Lena Kożuch kl. 3A

II miejsce 25 m. stylem motylkowym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Jan Krupski kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem motylkowym, III miejsce 100 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem motylkowym, II miejsce 25 m. stylem klasycznym, I miejsce sztafeta 4×25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Konrad Kulczycki kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem motylkowym, II miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4×25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r. –

Trener: Paulina Kujawa

Małgorzata Leśniowska kl. 3A

II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 50 m. stylem dowolnym – Sobota Pływacka Runda II 08.05.2021 r. Oświęcim

I miejsce 25 m. stylem motylkowym, I miejsce 100 m. stylem zmiennym, II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

I miejsce 25 m. stylem motylkowym, I miejsce 25 m. stylem dowolnym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r

Trener: Paulina Kujawa

Zuzanna Paschek  kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Róża Podsiadło kl. 3A

I miejsce 25 m. stylem grzbietowym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Barbara Popiołek kl. 3A

II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

II miejsce 25 m. stylem grzbietowym, II miejsce 25 m. stylem klasycznym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Michał Richards kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Tymoteusz Rynduch kl. 3A

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.  

Trener: Paulina Kujawa

Katarzyna Zębala kl. 3A

II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków, zasięg wojewódzki

III miejsce 25 m. stylem grzbietowym, III miejsce 25 m. stylem klasycznym, II miejsce sztafeta 4 x 25 m. stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

Trener: Paulina Kujawa

Kasy 4 -8

Gimnastyka sportowa

Gracja Dobrzańska kl. 4B

I miejsce w wieloboju, I miejsce w finale  w ćwiczeniach na poręczach, I miejsce ćwiczeniach wolnych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Łódź 28-29.11.2020, organizator: Łódzka Federacja Sportu

I miejsce w wieloboju, oraz w finale  I miejsce na skoku, II miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021r. Organizator: PZG

I miejsce w wieloboju, II miejsce w finale w ćwiczeniach na poręczach, II miejsce w finale w ćwiczeniach na  równoważni  w klasie III na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 17-20.06.2021r. Łódź

Trener: Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

kl. 4B Kukawka Liliana

III miejsce w ćwiczeniach na równoważni w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek

Łódź 28-29.11.2020

Organizator: Łódzka Federacja Sportu

Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Olszewska Malina kl. 4B

II miejsce w ćwiczeniach na  poręczach, II miejsce w ćwiczeniach na równoważni w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Łódź 28-29.11.2020

Organizator: Łódzka Federacja Sportu

I miejsce w ćwiczeniach na poręczach, II miejsce w ćwiczeniach na równoważni w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek, Kraków 28-29.05.2021

Organizator: Małopolski Związek Stowarzyszeń Kultury Fizycznej

Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Zielińska Justyna kl. 4B      

V miejsce na skoku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek

Łódź 28-29.11.2020

Organizator: Łódzka Federacja Sportu

Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Maja Wadowska  kl.5B

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

V miejsce w finale w skoku w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021, organizator PZG

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Anna Raczyńska kl. 5B

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

VI miejsce w finale ćwiczeń na poręczach na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Izabela Śmietana kl. 5B

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

VI miejsce w finale skoku, VI ćwiczeniach na poręczach w Pucharze Polski Juniorek Młodszych w klasie III, 19-20.03.2021r. Kraków, organizator: PZG

V miejsce w finale w ćwiczeniach na poręczach w klasie III na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 17-20.06.2021r. Łódź

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Natalia Kamińska kl. 5B

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Emilia Rynduch kl. 5B

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Nadia Staszewska kl. 5B

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych, 2-3.10.2020r. Kraków

Organizator: PZG

I miejsce w finale skoku, III miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

VII miejsce w finale w  skoku, VI miejsce ćwiczeniach wolnych  w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021, organizator PZG

VII miejsce w wieloboju,  I miejsce w finale w skoku, III miejsce w ćwiczeniach wolnych w klasie II na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 17-20.062021r. Łódź

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz

Michalina Całka kl. 6C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

II miejsce w wieloboju indywidualnym, V miejsce w finale  skoku, I miejsce w finale ćwiczeń wolnych w klasie III w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

VII miejsce w wieloboju, III miejsce w finale skoku, V miejsce w ćwiczeniach na poręczach  w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021, organizator PZG

III miejsce w finale  skoku, I miejsce w finale ćwiczeń wolnych w klasie II w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 17-20.062021r. Łódź

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Oliwia Dziuba kl. 6C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

VIII miejsce w wieloboju indywidualnym, V miejsce w finale  w ćwiczeniach na poręczach w klasie III w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Maria Drobniak kl. 6C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

III miejsce w wieloboju indywidualnym, I miejsce w finale  w ćwiczeniach na równoważni,  II miejsce w finale w  ćwiczeniach wolnych w klasie II w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

I miejsce w wieloboju, I miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych, I miejsce w finale w ćwiczeniach na równoważni, I miejsce  w finale w  ćwiczeniach na poręczach w Pucharze Polski Juniorek Młodszych w klasie II, 19-20.03.2021r. organizator PZG

I miejsce w wieloboju  w klasie II na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 17-20.062021r. Łódź

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Milena Fielek kl. 6C

VII miejsce w finale w  ćwiczeniach na równoważni  w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021, organizator PZG

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Gabriela Klimas kl.6C

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

VI miejsce w finale ćwiczeń na równoważni w klasie III w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Ewa Konior-Świerta kl. 6C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie III,  2-3.10.2020 Kraków, organizator: PZG

III miejsce w wieloboju indywidualnym, V miejsce w finale ćwiczeń na równoważni, II miejsce w finale ćwiczeń wolnych w klasie III w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

II miejsce w finale w  skoku, VII miejsce w finale ćwiczeń wolnych w Pucharze Polski Juniorek Młodszych Kraków 19-20.03.2021, organizator PZG

V miejsce w wieloboju indywidualnym, II miejsce w finale  skoku, IV miejsce w finale ćwiczeń na równoważni w klasie II w XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 17-20.062021r. Łódź

Trener: Małgorzata Solarz-Kulbicka, Mariusz Kulbicki

Zuzanna Bąk 7C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek, 6-8.11.2020r. Kraków, organizator: PZG

Trener: Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Gabriela Janeczek  7C

I miejsce w  Drużynowych  Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II, 2-3.10.2020r. Kraków, organizator PZG

II miejsce w finale  skoku, III miejsce w finale w  ćwiczeniach wolnych klasa II w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

VI miejsce w wieloboju w klasie I w Pucharze Polski Juniorek, Kraków 19-20.03.2021

II miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych w Indywidualnych Mistrzostwa Polski Juniorek, 3-5.06.2021r. Zabrze, organizator: PZG

Trener: Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Amelia Nitychoruk 7C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II, 2-3.10.2020r. Kraków, organizator: PZG

Trener: Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Amelia Stachura 7C

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II, 2-3.10.2020r. Kraków, organizator: PZG

Trener: Beata Bodzoń, Maksim Kowalenko

Martyna Szumna

 kl. 8B

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach  Polski Juniorek i Seniorek, 7- 8. 11.2020r. Kraków, organizator: PZG

III miejsce w finale skoku, V miejsce w finale w ćwiczeniach na poręczach, VII miejsce w finale w ćwiczeniach na równoważni oraz w ćwiczeniach wolnych w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek i Seniorek, 7- 8. 11.2020 Kraków, organizator: PZG

II miejsce w wieloboju, I miejsce w finale skoku, V miejsce w finale w ćwiczeniach na poręczach, I miejsce w finale w ćwiczeniach na równoważni, III miejsce w ćwiczeniach wolnych w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek 3-5.06.2021r. Zabrze, org.: PZG

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Inga Florek kl.8B

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II, 2-3.10.2020r. Kraków, organizator: PZG

VII miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, 22-25.10.2020r. Biała Podlaska

Trener: Mariola Frandofert i Sylwester Barszcz.

Judo

Daria Muroń kl. 6C

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Judo Dzieci i Młodzików 22.05.2021r. Bochnia

organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, MOSiR Bochnia, zasięg: wojewódzki

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Judo  09.05.2021r. Kraków
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, T.S. Wisa Kraków, zasięg: powiat krakowski
trener/nauczyciel: Dariusz Tylek

Wiktor Madej kl. 6C

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Judo  09.05.2021r. Kraków
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, T.S. Wisa Kraków, zasięg: powiat krakowski
trener/nauczyciel: Dariusz Tylek

Olaf Kaszuba 7C

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Judo Dzieci i Młodzików 22.05.2021r. Kraków
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, T.S. Wisa Kraków, zasięg: powiat krakowski

trener/nauczyciel: Dariusz Tylek

Filip Sagan 7C

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Judo Dzieci i Młodzików 22.05.2021r. Bochnia
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, MOSiR Bochnia, zasięg: wojewódzki

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Judo  09.05.2021r. Kraków
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, T.S. Wisa Kraków, zasięg: powiat krakowski
trener/nauczyciel: Dariusz Tylek
 

Jakub Marszałek 7C

 II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Judo Dzieci i Młodzików 09.05.2021r. Kraków
organizator: Krakowski Okręgowy Związek Judo, T.S. Wisa Kraków, zasięg: powiat krakowski
trener/nauczyciel: Dariusz Tylek

Kolarstwo

Bruno Baścik kl. 8A

III miejsce w XXII Ogólnopolskim Wyścigu Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Stryszów w kategorii młodzik 06.03.2021, Stryszów, organizator Urząd Gminy Stryszów, Gminny Ośrodek Kultury w Stryszowie

II miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Kolarstwie Przełajowym w kategorii młodzik , 06.03.2021, Stronie, organizator Małopolski Związek Kolarski

III miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Kolarstwie Górskim MTB, 29.09.2020, Siepraw, organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

Kajakarstwo Górskie

Marek Kulczycki kl. 6B

V miejsce w konkurencji K1 M młodzików w Mistrzostwach Polski Młodzików w slalomie. Kajakowym, 20.09.2021r. Szczawnica, organizator PZKaj.

 I miejsce w konkurencji 1000 m dzieci w I Mistrzostwach Polski w SUP, 08-09..08.2020r. Rogoźno, organizator PZKaj.

I miejsce w sprincie, I miejsce technical race w zawodach Silesia SUP CUP, 1-2.05.2021r. organizator SUP Silesia.

IV miejsce  w konkurencji K1 M w Lidze Młodzików, 19.09.2020 Szczawnica, organizator: PZKaj.

I miejsce  w konkurencji Short Race dzieci, oraz w konkurencji Technical Race 1000 m dzieci w Pucharze Polski SUP 12.09.2020r. Wałcz, organizator Związek Sportowy SUP

II miejsce w konkurencji K-1 M młodzików w Otwartych Mistrzostwach Województwa  Łódzkiego w Kajakarstwie Górskim 15.05.2021 Drzewica, organizator: ludowy Klub Kajakowy Drzewica we współpracy z Wojewódzkim Zrzeszeniem LZS w Łodzi i Urzędem Miejskim w Drzewicy

Wolontariat na rzecz Krakowskiego Klubu Kajakowego.

Karate

Franciszek Siedlik 5A

I miejsce w XXI Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym w kategorii kata drużynowe, 13.06.2021 r. Warszawa, organizator: Polski Związek Karate Tradycyjnego i Polski Związek Karate.

Lekkoatletyka

Justyna Stachyra kl. 8A

IV miejsce w generalnej klasyfikacji Mistrzostw Polski w konkurencji rzutu oszczepem w kategorii młodzika, V miejsce w konkurencji rzutem oszczepem Mistrzostwa Polski U-16 26-27.09.2020r Słupsk, I miejsce w konkurencji rzutem oszczepem w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski U-16 12.09.2020r. Kraków

Łyżwiarstwo Figurowe

Amelia Nowak kl. 7B

V miejsce  w kategorii solistki -junior mł. B U – 13 w Ogólnopolskich Zawodach Łyżwiarstwa Figurowego Piastowski Piruet 19-21.03.2021r Cieszyn, organizator PZŁF

VII miejsce  w kategorii solistki -junior mł. B U – 13 w Ogólnopolskich Zawodach Łyżwiarstwa Figurowego o Puchar Krakowa 17-18.04.2021r Kraków, organizator PZŁF.

Piłka Siatkowa

Alena Kawiorska kl. 5C

I miejsce w finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving 2020 ; organizator: Polski Związek Piłki Siatkowej

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w kategorii trójek; Tarnów, 13.06.2021r.; organizator: Glinka Academy.

MVP Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice w kat. „dwójek” dziewcząt; Niepołomice, 28.02.2021r.; organizator: Akademia Siatkówki Niepołomice.

Aleksandra Kawiorska kl.7A

I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving, 15-16.05.2021r. Kraków oraz awans do Mistrzostw Polski zaplanowanych na 26-29 sierpnia.

Organizator – Polski Związek Piłki Siatkowej,  zasięg: mistrzostwa wojewódzkie

Milena Chmielowska kl.7A

I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving, 15-16.05.2021r. Kraków oraz awans do Mistrzostw Polski zaplanowanych na 26-29 sierpnia.

Organizator – Polski Związek Piłki Siatkowej,  zasięg: mistrzostwa wojewódzkie

Paweł Homa kl.6A 

I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving, 23.05.2021r. Niepołomice, organizator: Polski Związek Piłki Siatkowej, zasięg: mistrzostwa wojewódzkie

trener/nauczyciel: Simona Duda

Michał Świąder kl.6A

I miejsce w finale wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving, Niepołomice, 23.05.2021r. , organizator: Polski Związek Piłki Siatkowej, zasięg: mistrzostwa wojewódzkie

trener/nauczyciel: Simona Duda

Pływanie

Bartłomiej Borys kl. 4A

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Adam Chmielek kl. 4A

III miejsce 50m stylem grzbietowym, Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce 50m stylem klasycznym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce 50 m. stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Cieniek Kacper kl. 4A

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Daniel DeVault kl. 4A

I miejsce 25m stylem motylkowym, II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce 200m stylem dowolnym, III miejsce sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym – Sobota Pływacka Runda II 08.05.2021 r. Oświęcim 

II miejsce 25m stylem motylkowym, II miejsce 100m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

I miejsce 25m stylem motylkowym, I miejsce 25m stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 4 x 25m stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

III miejsce 50 m. stylem motylkowym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Wiktor Dunajew kl. 4A

III miejsce 25m stylem klasycznym –XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

II miejsce 50m stylem klasycznym Sobota Pływacka Runda I 14.03.2021 r. Bochnia

III miejsce 50m stylem klasycznym Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym – Sobota Pływacka Runda II 08.05.2021 r. Oświęcim

II miejsce 50 m. stylem klasycznym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r.

I miejsce 25m stylem grzbietowym, I miejsce 25m stylem klasycznym, I miejsce sztafeta 4 x 25m stylem dowolnym – Małopolskie Zawody „Już pływam” 10.06.2021r.

III miejsce 100 m. stylem grzbietowym, III miejsce 50 m. stylem klasycznym, II miejsce
50 m. stylem motylkowym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Sebastian Jończyk kl. 4A

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem dowolnym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Matyii Peschanskyi kl. 4A

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Uryga

Maria Stankiewicz-Szpilka kl. 5A

III miejsce sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym – Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym, III miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 100m stylem zmiennym – Sobota Pływacka Runda I 14.03.2021 r.

I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Igor Baścik kl. 5A

III miejsce  sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym –

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Wojciech Bańdo kl. 5A

III miejsce sztafeta chłopców 4x50m stylem zmiennym – Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

III miejsce  sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r.

III miejsce 100m stylem zmiennym, III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

II miejsce 50 m. stylem dowolnym, I miejsce 100 m. stylem dowolnym, I miejsce
50 m. stylem klasycznym, II miejsce 100 m. stylem klasycznym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Leon Czernecki kl. 5A

III miejsce  sztafeta chłopców 4x50m stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

II miejsce 100 m. stylem zmiennym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym;

Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

I miejsce 50m stylem dowolnym, III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Artur Dwernicki kl. 5A

III miejsce 100m stylem dowolnym, III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Bartosz Światłoń kl. 5A

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków 

III miejsce 200 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Tomasz Targiel kl. 5A

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

III miejsce  sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem dowolnym – Małopolska Liga Dzieci 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Nikola Długopolska kl. 6B

II miejsce 100m stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta mieszana 4×50 m. stylem dowolnym – Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

I miejsce 200m stylem grzbietowym, III miejsce 200m stylem dowolnym, III miejsce 100m stylem motylkowym, II miejsce 100m stylem grzbietowym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

III miejsce sztafeta mieszana 4×50 m. stylem dowolnym, III miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 100 m. stylem zmiennym – Sobota Pływacka Runda I 14.03.2021 r. Bochnia

II miejsce 100 m. stylem grzbietowym, I miejsce 100 m. stylem dowolnym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce 50 m. stylem dowolnym, I miejsce 200 m. stylem dowolnym, II miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Olivia Hus kl. 6B

III miejsce 200 m. stylem zmiennym, III miejsce 50 m. stylem klasycznym, III miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 100 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce 100 m. stylem klasycznym, I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

II miejsce 50 m. stylem klasycznym, III miejsce 100 m. stylem klasycznym, II miejsce 200 m. stylem zmiennym, II miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Teresa Klimowicz kl. 6B

I miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Karolina Małecka kl. 6B

III miejsce sztafeta dziewcząt 4 x 100m stylem zmiennym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Magdalena Mielech kl. 6B

II miejsce 100m stylem motylkowym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków 

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Liliana Woźny kl. 6B

II miejsce 100m stylem klasycznym, III miejsce 200 m. stylem klasycznym, III miejsce 200 m. stylem zmiennym  – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

II miejsce 200 m. stylem klasycznym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce 100 m. stylem klasycznym, III miejsce 100 m. stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Adam DeVault kl. 6B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50 m. stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Antoni Dudek kl.6B

III miejsce sztafeta chłopców 4x50m. stylem zmiennym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

III miejsce 200 m stylem zmiennym, II miejsce sztafeta chłopców 4 x 100 m. stylem zmiennym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

II miejsce 100 m. stylem klasycznym, II miejsce 100 m. stylem zmiennym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50 m. stylem zmiennym  – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce 50 m. stylem klasycznym, III miejsce 100 m. stylem klasycznym, II miejsce 200 m. stylem zmiennym, II miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym
 – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Mikołaj Jaje kl. 6B

III miejsce 100m stylem grzbietowym, II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

II miejsce 200 m. stylem zmiennym, III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Ignacy Kwiecień kl. 6B

III miejsce sztafeta chłopców 4x50m stylem zmiennym, III miejsce sztafeta chłopców 4x100m stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce 50 m. stylem motylkowym, III miejsce 100 m. stylem motylkowym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Łożyński Dariusz kl. 6B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Jan Popiołek kl. 6B

III miejsce 100m stylem klasycznym, III miejsce 100m stylem zmiennym, III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

III miejsce 100 m. stylem grzbietowym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Miłosz Sekunda kl. 6B

III miejsce sztafeta mieszana 4×50 m. stylem dowolnym, III miejsce sztafeta chłopców 4×50 m. stylem zmiennym – Sobota Pływacka III Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza 08.11.2020 r. Bochnia

II miejsce 200m stylem grzbietowym, I miejsce 100m stylem motylkowym, II miejsce 200m stylem zmiennym, III miejsce sztafeta chłopców 4x50m. stylem zmiennym, III miejsce sztafeta chłopców 4x100m. stylem dowolnym  – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów  

III miejsce sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym – Sobota Pływacka Runda I 14.03.2021 r. Bochnia

II miejsce 200m stylem grzbietowym, III miejsce 50m stylem motylkowym, II miejsce sztafeta chłopców 4 x 100m stylem zmiennym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

I miejsce 50m stylem motylkowym, I miejsce 100m stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

I miejsce 50 m. stylem grzbietowym, I miejsce 100 m. stylem grzbietowym, I miejsce
50 m. stylem motylkowym, I miejsce 100 m. stylem motylkowym, I miejsce 200 m. stylem zmiennym, II miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Szymon Świeży kl. 6B

III miejsce sztafeta chłopców 4x100m. stylem dowolnym – XV Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Województwa Małopolskiego, 11-13.12.2020 r. Zabierzów

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 100m stylem zmiennym – Małopolska Liga Młodzików 24.04.2021 r. Bochnia

III miejsce 100m stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Antoni Warunek kl. 6B

II miejsce sztafeta chłopców 4 x 50m stylem zmiennym – Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego Małopolska Liga Pływacka 29.05.2021 r. Kraków

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Jan Klimowicz kl. 7B

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Mateusz Płaczek kl. 7C

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Natalia Płaczek kl. 7C

III miejsce sztafeta mieszana 4 x 100 m. stylem zmiennym – Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa  19.06.2021r. Andrychów

zawody o zasięgu wojewódzkim

Trener: Paulina Kujawa

Taniec

Andrea Wolińska kl. 7B

I miejsce duet hip hop w kategorii Juniors 12-15 lat w Ogólnopolskim Turnieju Tańca World Talent Show&Dance Competition 29-30.05.2021 Wojnicz,

I miejsce duet hip hop w kategorii 13-16 lat oraz nagroda „Najlepszy Duet Zawodów” w Ogólnopolskich Zawodach Tanecznych Revolution of Dance 05.06.2021r. Żywiec

I miejsce formacja street dance show w kategorii 13-16 lat grupowo w Krajowych Mistrzostwach Ido Internatinal Dance Organization 2021r. Raszyn

I miejsce formacja show dance w kategorii12-15 lat grupowo w Ogólnopolskim Turnieju Tańca World Talent Show&Dance Competition 29-30.05.2021 Wojnicz

II miejsce formacja show dance w kategorii 13-16 lat grupowo w Ogólnopolskich Zawodach Tanecznych Revolution of Dance 05.06.2021r. Żywiec

V miejsce duet hip hop w kategorii 13-16 lat grupowo w Krajowych Mistrzostwach Ido Internatinal Dance Organization 2021r. Raszyn oraz zakwalifikowanie się na  Mistrzostwa Europy IDO

Karolina Grzyb kl. 8A

I miejsce w II Międzynarodowym Turnieju „ Dance Competition” w kategorii Juniors 12-15 lat Formacje Amateur, 28-30.05.2021 Wojnicz

Amelia Wcisło kl. 8A

I miejsce w II Międzynarodowym Turnieju „ Dance Competition” w kategorii Juniors 12-15 lat Formacje Amateur, 28-30.05.2021 Wojnicz

Triathlon

Natalia Płaczek kl.7C

III miejsce na dystansie 1/8 Ironman w kat. K-14 Garmin IronTriathlon 22.05.2021r.Płock
II miejsce na dystansie 13.06.2021r. Ślesin
V miejsce w kat. Młodziczek 13-14 lat w  Pucharze Polski w Triathlonie Młodzików i Juniorów Młodszych 6.06.2021r. Pniewy

Organizator: Polski Związek Triathlonu oraz Labo Sport Polska, zasięg ogólnopolski         Trener: Artur Czerwiec


Może Ci się również spodoba