KONKURSY 2020/2021

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego  

Finalista

Jan Klimowicz 7b

Etap rejonowy

Adam DeVault  6b

Kaja Grabowska 8a

Teresa Klimowicz 6b

Aniela Śpiewla 8b

Timur Tarashkevych 7d

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”

Dyplom laureata

Marta Drozdowska 2c

Daniel Safronow 2a

Lilianna Aziewicz 2b

Konrad Litwa 2a

Antonina Stachera 2b

Hanna Warunek 2a

Mia Dębakowska 2b

Roma Jagłowska 2a

Wiktor Jarosz 2a

Kornelia Kumala 2c

Hanna Sagan 2b

Adrianna Dobrzańska 3b

Patryk Grucel 3c

Michał Richards 3a

Julia Andreew 3a

Gracja Dobrzańska 4b

Adam Chmielek               4a

Wiktor Dunajew 4a

Allan Fojtik 4a

Justyna Zielińska 4b

Franciszek Czekaj 6b

Adam Devault 6b

Antonina Celińska 7c

Olaf Kaszuba 7c

Zuzanna Bąk 7c

Natalia Płaczek 7c

Karolina Grzyb 8a

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Etap rejonowy

Daria Scognamiglio 7b

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat

Jan Klimowicz 7b

Etap rejonowy
Nina Molis 8b

Gabriela Janeczek 7c

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2020”

Nagroda główna

Jan Klimowicz 7b

Nagroda

Aniela Śpiewla 8b 

Wyróżnienia

Matylda Florek 4a

Jakub Gulba 6b

Teresa Klimowicz 6b

Małopolski Konkurs Matematyczny

Etap rejonowy

Antonina Celińska 7c

Justyna Stachyra 8a

XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Ja i świat”

Wyróżnienie (0-II)

Izabella Malinowska 2c

Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Juniorów

Etap rejonowy

Adam Kasprzycki 7b

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół małopolskich „Marzenia bezdomniaka”

I miejsce

Nikola Hnes 2c

II miejsce

Pola Drewiczak 2c

Wyróżnienie

Igor Antkowiak 2c

Krakowski Konkurs Fotograficzny „Wiosna, ach to ty”

I miejsce

Izabella Malinowska 2c

Krakowski konkurs „Mój Lajkonik”

Kategoria – piosenka

III miejsce

Klasa 2c

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod patronatem Rady Dzielnicy IV
Kategoria – plakat
II miejsce

Natalia Bańdo 7c 
Ewa Kaszuba 7c

III miejsce
Miłosz Sekunda 6b
Kategoria – album

I miejsce 
Amelia Nitychoruk 7c
Natalia Płaczek 7c
Kategoria – forma przestrzenna

II miejsce

Teresa Klimowicz 6b

XVIII Szkolny Konkurs Pięknego Słowa Mój Kraków, edycja malarska „Ja i Mój Kraków w kwarantannie”

Klasy I -III

I miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

II miejsce

Maria Kłapyta 2c

III miejsce

Gabriela Szostak 2c

Wyróżnienia

Izabella Malinowska 2c

Zuzanna Calikowska 1a

Klasy IV -VI

I miejsce

Julia Stasiewicz 5a

II miejsce

Gabriela Maślej 6c

III miejsce ex aequo

Paweł Ziobrzyński 6d

Sofia Bandarenka 5b

Klasy VII -VIII

I miejsce

Alicja Turoń 7b

Szkolny konkurs na ozdobę świąteczną wykonaną z butelek PET

I miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Michał Kościelny 6d

II miejsce

Miłosz Sekunda 6b

III miejsce

Maria Zielińska 5c 

Szkolny konkurs biblioteczny na wiersz lub opowiadanie

Kategoria – wiersz (I-III)

I miejsce

Izabella  Malinowska 2c

II miejsce

Martyna  Opolska 1c

Kategoria – opowiadanie (I-III)

I miejsce

Karolina Opolska 3a

I miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Kategoria – opowiadanie (IV-VIII)

I miejsce                                           

Jan Popiołek 6b

II miejsce

Małgorzata Porębska 7c

Szkolny konkurs czytelniczy „Z wizytą w Bullerbyn” (III)

I miejsce

Nadija Stachowska, Alicja Obarzanowska, Pola Bartłomiejczyk 3b

II miejsce

Franciszek Nowak, Julian Kondrak 3c

III miejsce

Konrad Kulczycki, Małgorzata Leśniowska, Karolina Opolska 3a

Szkolny konkurs recytatorski „Zimowe opowieści” (I-III)

I miejsce

Lena Juszczyk 1c

Nadia Stachnik 1b

Hanna Socha 2c

II miejsce

Szymon Birycki 1a

Hanna Ślizowska 1c

Izabela Malinowska 2c                                                                

III miejsce

Krystian Lubiński 3c

Blanka Mielech 1b

Maria Winkiewicz 2c

Wyróżnienia

Karol Procajło 1b

Igor Antkowiak 2c

Emilia Bik 2c

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania”(I-III)

I miejsce

Daryna Styrnik 1b

Emilia Bik 2c b

Julian Kondrak 3c

II miejsce

Karol Procajło 1b

Igor Antkowiak 2 c

Oliwia Balon 3c                                                               

III miejsce

Szymon Birycki 1a

Marta Drozdowska 2c

Patryk Grucel 3 c

Wyróżnienie

Krystian Lubiński 3c

Konkurs na plakat i hasło promujące czytelnictwo

I miejsce

Izabela Malinowska 2c

Teresa Klimowicz 6b

II miejsce

Gabriela Szostak 2c, Antoni Szostak 1b

III miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Wyróżnienie

Maria Winkiewicz 2c

 Szkolny konkurs recytatorski na wiersz o Mamie i Tacie (I-III)

I miejsce

Lena Juszczyk 1c

II miejsce

Blanka Mielech 1b

III miejsce

Franciszek Zych 1a

Wyróżnienia

Aida Borovyk 1c

Adam Obarzanowski 1a

Nadia Stachnik 1b

KONKURSY W ŚWIETLICY

Konkurs plastyczny „Portret Pani Jesieni”

I miejsce

Zuzanna Calikowska 1c

II miejsce

Hanna Napierała 2a

Mariam el Alali 3b

III miejsce

Zuzanna Leśniowska 2a

Wyróżnienia

Roma Jagłowska 2a

Emilia Bik 2c

Konkurs plastyczny „Już za oknem jesień”

I miejsce

Tymoteusz Kroker 1a

II miejsce

Kornelia Kumala  2c

III miejsce

Zuzanna Calikowska 1a

Wyróżnienia

Franciszek Zych 1a
Jagoda Martowicz 4b
Róża Podsiadło 3a
Małgorzata Samek 4b
Lilia Fizia 3b
Maja Grodecka 2b
Mia Dębakowska 2b

Iga Limanówka-Swół 2b
Wiktoria Bąk 2b

Konkurs plastyczny „Mój Pluszowy Miś”

Nagroda specjalna

Kamila Wróblewska 1c

I miejsce

Liliana Hetman 1a

Sebastian Piwowarczyk 1a

Małgorzata Wójcik 1c

II miejsce

Martyna Opolska 1c

Franciszek Zych 1a

III miejsca

Lena Juszczyk 1c

Karolina Opolska 3a

Wyróżnienia

Adam Obarzanowski 1a

Małgorzata Leśniowska               3a

Zuzanna Leśniowska 2a

Konkurs plastyczny „W świecie wróżek i czarodziejów”

Nagroda specjalna

Blanka Mielech 1b

I miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

II miejsce

Aleksandra Stradomska               1c

III miejsce

Karolina Opolska 3a

Wyróżnienia

Daryna Styrnik 1b

Martyna Opolska 1c

Sebastian Piwowarczyk                1a

Mia Dębakowska 2b

Liliana Dwernicka 2a

Konkurs plastyczny „Portret Świętego Mikołaja”

I miejsce

Blanka Mielech 1a

Małgorzata Wójcik 1c

II miejsce

Amy Lipska 3c

III miejsce

Roma Jagłowska 2a

Wyróżnienie

Liliana Dwernicka 2a

Konkurs plastyczny „Moja wymarzona choinka”

Wyróżnienie
Sebastian Piwowarczyk 1a

Bianka Mielech 1a

Maria Winkiewicz 2c

„Portret Babci i Dziadka”

Nagroda specjalna        

Kornelia Kumala 2c

Małgorzata Wójcik 1c

I miejsce            

Roma Jagłowska 2a

Marta Drozdowska 2c

II miejsce           

Lena Juszczyk 1c

Daryna Styrnik 1b

III miejsce         

Jan Znamirowski  3c

Konkurs muzyczny „Kolędy i pastorałki”

Nagroda specjalna        

Hanna Socha 2c

I miejsce                            

Maja Dobrzeniecka 2c

Wiktor Jarosz 2a

II miejsce                          

Lena Juszczyk 1c

Blanka Mielech 1b

Roma Jagłowska 2a

Hanna Warunek 2a

Zuzanna Leśniowska 2a

Karolina Nowosielecka 2a

III miejsce                         

Katarzyna Zębala 3a

Julia Andreew 3a

„Karnawałowe przebieranki”

Nagroda specjalna        

Franciszek Pawelski 1b

Lena Juszczyk 1c

Izabela Malinowska 2c

I miejsce                            

Nikola Hus 3a

II miejsce           

Roma Jagłowska 2a

Hanna Warunek 2a

III miejsce         

Wiktoria Gumółka 2c

Konkurs plastyczny „Pani Zima”

Nagroda specjalna

Blanka Mielech 1b

Zuzanna Calikowska 1a

Iza Malinowska 2c

I miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Kamila Wróblewska 1c

Lena Juszczyk 1c

Maja Dobrzaniecka 3c

II miejsce

Paulina Gwiżdż 2a

III miejsce

Hanna Napierała 2a

Konkurs literacki „Zimowe opowiadanie”

I miejsce

Izabella Malinowska 2c

II miejsce

Wiktoria Bąk 2b

III miejsce

Franciszek Zych 1a

Wyróżnienie

Kornelia Kumala 2c

Konkurs literacki ”Kim będę w przyszłości?”  

Nagroda specjalna

Izabela Malinowska 2c

Wyróżnienia

Małgorzata Janusz 1c

Kamila Wróblewska 1c

Konkurs plastyczny „Legendy krakowskie”

I miejsce

Wiktoria Bąk 2b

II miejsce

Franciszek Zych 1a

III miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Wyróżnienia

Izabella Malinowska 2c

Lila Fizia 2b

Małgorzata Janusz 1c

Konkurs plastyczny „Portret kota”

Nagroda specjalna

Kornelia Kumula 2c

I miejsce

Małgorzata Janusz 1c

Nadia Stachnik 1b

II miejsce

Zuzanna Twardosz 3c

Emilia Bik 2c

III miejsce

Marta Drozdowska 2c

Lena Dębecka 1a

Konkurs plastyczny „Lecimy w kosmos”

I miejsce

Daryna Styrnik 1b

II miejsce

Kasia Zębala 3a

III miejsce

Krystian Lubiński  3c

Konkurs na strój robota

I miejsce

Adam Światłoń 1b

II miejsce

Sonia Bandarenka 6

III miejsce

Antoni Targiel 1b

Wyróżnienie

Julia Kondrak 3c

Konkurs plastyczny ”Pani wiosna”

I miejsce

Zuzanna Stala 1c

II miejsce

Izabella Malinowska 2c

III miejsce

Małgorzata Wójcik 1c

Wyróżnienie

Agata Gwiżdż 4a

Konkurs „Wiosenna wierszowanka-rymowanka”

I miejsce

Franciszek Zych 1a

II miejsce

Izabella Malinowska 2c

Konkurs plastyczny ”Kartka wielkanocna”

I miejsce

Franciszek Zych 1a

Małgorzata Wójcik 1c

II miejsce

Izabella Malinowska 2c

III miejsce

Antoni Szostak 1b

Wyróżnienia

Blanka Mielech 1b

Daryna Styrnik 1b

Konkurs plastyczny „Mieszkańcy majowej łąki”

I miejsce

Franciszek Zych 1a

II miejsce

Karolina Małecka 1c

III miejsce

Michał Grad 2c

Wyróżnienie

Emilia Bik 1a

Konkurs plastyczny „Doodle- Kawaii” 27 uczniów

I miejsce

Konstantin Bandarenka 2c

II miejsce

Roma Jagłowska

III miejsce

Lena Dębecka 1a

Wyróżnienie

Hanna Ogrodnik 2c, Piotr Dubaj 2a

Konkurs plastyczny „Letni powiew wiatru”

I miejsce

Jagoda Martowicz 4b

Konkurs muzyczny„ Jak namalować muzykę”

I miejsce

Blanka Mielech 1b

II miejsce

Gabriela Banach 3c

III miejsce

Maja Barnas 3c

Może Ci się również spodoba