OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2019/2020

KLASY I – III

Gimnastyka

Gracja Dobrzańska kl. III b

II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski klasy młodzieżowej

Malina Olszewska kl. III b

II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski klasy młodzieżowej

Pływanie

Małgorzata Leśniowska kl. II a

II miejsce 25m stylem motylkowym,  III miejsce sztafeta 4x25m stylem dowolnym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Nikola Hus kl. II a

III miejsce sztafeta 4x25m stylem dowolnym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Barbara Popiołek kl. II a

III miejsce sztafeta 4x25m stylem dowolnym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Katarzyna Zębala kl. II a

III miejsce sztafeta 4x25m stylem dowolnym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Konrad Kulczycki kl. II a

II miejsce 25m stylem motylkowym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Daniel De Vault kl. III a

II miejsce 25m stylem motylkowym w  III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta,

III miejsce 25m stylem klasycznym, III miejsce 25m stylem motylkowym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam”, 

Wiktor Dunajew kl. III a

III miejsce 25m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta,

II miejsce 25m stylem klasycznym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

Tomasz Grzybowski kl. III a

III miejsce 25m stylem klasycznym w Małopolskich Zawodach „Już Pływam” 

KLASY IV – VIII

Akrobatyka sportowa

Maja Ostrowiecka kl. V c

I miejsce w Trójkach Kobiet w zawodach „Młode talenty” w Akrobatyce Sportowej

Gimnastyka sportowa

Izabela Śmietana kl. IV b
I miejsce w finale ćwiczeń na równoważni „Mała Olimpiada” w klasie młodzieżowej
II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski klasy młodzieżowej


Emilia Rynduch kl. IV b
II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski klasy młodzieżowej

Natalia Kamińska kl. IV b
II miejsce w Drużynowym Pucharze Polski klasy młodzieżowej

Nadia Staszewska kl. IV b

III miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

Maja Wadowska kl. IV b

II miejsce w finale w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

Maria Drobniak kl. V c

I miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek Młodszych w kl. III

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kl. III

I miejsce w ćwiczeniach wolnych Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

I miejsce w ćwiczeniach na równoważni Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Milena Filek kl. V c

III miejsce w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Gabriela Klimas kl. V c

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kl. III

II miejsce w ćwiczeniach  na równoważni Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

Michalina Całka kl. V c

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kl. III

I miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

I miejsce w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

I miejsce w ćwiczeniach na poręczach Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

Oliwia Dziuba kl. V c

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kl. III

II miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

I miejsce w ćwiczeniach na równoważni Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

III miejsce w ćwiczeniach na poręczach Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

Ewa Konior-Świerta kl. V c

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kl. III

I miejsce w ćwiczeniach wolnych Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

II miejsce w ćwiczeniach na poręczach Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III

III miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie III,

Gabriela Janeczek kl. VI c

I miejsce w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

III miejsce w ćwiczeniach wolnych Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Amelia Nitychoruk kl. VI c

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II

III miejsce w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Amelia Stachura kl. VI c

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II


Martyna Szumna kl. VII b

III miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Julia Dudka kl. VII b
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Inga Florek kl. VII b

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II
III miejsce w wieloboju Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

II miejsce w skoku Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

III miejsce w ćwiczeniach na równoważni Pucharu Polski Juniorek Młodszych w klasie II

Katarzyna Porąbka kl. VIII a

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w klasie II,

Martyna Świątek kl. VIII a

I miejsce w wieloboju w Drużynowych Mistrzostwach  Polski

VI miejsce w ćwiczeniach wolnych w Mistrzostwach Polski Seniorek i Juniorek

Kadra Narodowa Juniorek GSK PZG na okres 01.01.2020 – 30.06.2020:

  1. Katarzyna Porąbka
  2. Julia Dudka
  3. Martyna Szumna
  4. Inga Florek
  5. Maria Drobniak

Kajakarstwo

Piotr Kowalik kl. VIII a

VI miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików K2 2000 m

III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  strefa E – K2 2000 m

Karate

Teresa Klimowicz kl. V b

III miejsce w II Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym dla Dzieci , ENBU GROUP CD-GIRLS ENBU,

III miejsce w konkurencji kata indywidualne 3-1 kyu w Ogólnopolskim V Pucharze Krakowa w karate Tradycyjnym

Martyna Świątek kl. VIII a

II miejsce w konkurencjikumite w Międzywojewódzkich Mistrzostwach  Młodzików Bytom  I miejsce w konkurencji kata drużynowe w XIX Ogólnopolskim Pucharze Dzieci Wrocław

II miejsce w konkurencji kumite w II Mistrzostwach Świata w Budo Karate dla Dzieci

III miejsce w konkurencji kata indywidualne w II Mistrzostwach Świata w Budo Karate dla Dzieci

II miejsce w konkurencjikata indywidualne w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, 

Koszykówka

Julia Gęsiarz kl. VIII a

II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetek

II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetek B

Zofia Ostrowiecka kl. VIII b

II miejsce w Małopolskiej Lidze Dziewcząt

Lekkoatletyka

Maja Skalska kl. VIII a

II miejsce w biegu na 300m, III miejsce na 100m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnej Lidze LA

Justyna Stachyra kl. VII a

I miejsce w pchnięciu kulą w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA

II miejsce w rzucie oszczepemw Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA

Pływanie

Nikola Długopolska kl. V b

I miejsce 50 m stylem klasycznym, II miejsce 50 m stylem motylkowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Olivia Hus kl. V b

I miejsce 50 m stylem grzbietowym, II miejsce 50 m stylem dowolnym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Liliana Woźny kl. V b

I miejsce 50 m stylem dowolnym, II miejsce 50m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Teresa Klimowicz kl. V b

III miejsce 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 50 m stylem motylkowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Karolina Małecka kl. V b

II miejsce 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 50 m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Magdalena Mielech kl. V b

III miejsce 50 m stylem motylkowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Antoni Dudek kl. V b

I miejsce 50 m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza  o Puchar Prezydenta Miasta.

III miejsce sztafeta 4x50m stylem zmiennym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

Jan Popiołek kl. V b

II miejsce 50 m stylem klasycznym, III miejsce 50 m stylem grzbietowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Mikołaj Jaje kl. V b

II miejsce 50m stylem motylkowym, III miejsce 50m stylem grzbietowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Ignacy Heiza kl. V b

III miejsce 50 m stylem dowolnym w  III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Adam DeVault kl.  V b

III miejsce 50 m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Miłosz Sekunda kl. V b

I miejsce 50 m stylem motylkowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

III miejsce w sztafecie 6×25 m stylem dowolnym w Igrzyskach Dzieci

III miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego.

Dariusz Łożyński kl. V b

III miejsce 50 m stylem motylkowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Ignacy Kwiecień kl. V b

III miejsce w sztafecie 6x25m stylem dowolnym w Igrzyskach Dzieci

Szymon Świeży kl. V b

III miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

Jakub Gulba kl. V b

III miejsce w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym  w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

Alicja Supernak kl. VI b

II miejsce sztafeta 6x50m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Patryk Sanowski kl. VI b

III miejsce w sztafecie 6×25 m stylem dowolnym w Igrzyskach Dzieci

Adam Kasprzycki kl. VI b

III miejsce w sztafecie 6×25 m stylem dowolnym w Igrzyskach Dzieci

Filip Gorzkowski kl. VI b

II miejsce 50 m stylem klasycznym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Jan Klimowicz kl. VI b

III miejsce sztafeta 4x100m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

III miejsce sztafeta 6x25m stylem dowolnym w Igrzyskach Dzieci

Mateusz Płaczek kl. VI c

II miejsce  50 m stylem grzbietowym w Małopolskich Igrzysk Dzieci

III miejsce w sztafecie 4x100m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

II miejsce 50 m stylem grzbietowym w III Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta

Justyna Stachyra kl. VII a

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Nina Molis kl. VII b

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Zofia Skalska kl. VIII a

II miejsce 50 m stylem grzbietowym, II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

II miejsce 200 m stylem grzbietowym, III miejsce 100 m stylem grzbietowym, III miejsce 100 m stylem motylkowym w Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego.

Milena Salewicz kl. VIII a

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Maja Walecka kl. VIII a

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Mikołaj Oczkowicz kl. VIII a

III miejsce 50 m stylem grzbietowym, II miejsce w sztafecie 6x50m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

I miejsce na 200 m stylem grzbietowym, I miejsce na 800 m stylem dowolnym, II miejsce na 100 m stylem grzbietowym, II miejsce na 50 m stylem grzbietowym, III miejsce sztafeta 4x100m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

Andrzej Radziszewski kl. VIII a

II miejsce sztafeta 6x50m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

II miejsce 400 m stylem zmiennym, III miejsce 100 m stylem zmiennym w Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego.

Michał Balcerzyk kl. VIII a

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej .

III miejsce w sztafecie 4×100 m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego

Igor Zaremba kl. VIII a

III miejsce 50 m stylem klasycznym, II miejsce sztafeta 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Aleksander Rębacz kl. VIII a

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Mateusz Hrynczuk kl. VIII b

II miejsce w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Piłka siatkowa

Wirginia Mulk klasa VIII a

II miejsce w Małopolskim Turnieju Mini siatkówki „Kinder + Sport”

Może Ci się również spodoba