Maraton 3 imprez pływackich

Pracowity, dla pływaków i trenerów Białej Gwiazdy, weekend dobiegł końca. Podsumowanie trzech imprez, w których odnieśliśmy sukcesy – zachęcam do lektury.

Pierwsza impreza, która przyniosła łącznie 12 medali (3 złote, 4 srebrne, 5 brązowych), to Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 22-23/11/2019 Oświęcim. W zawodach wystartowała najstarsza grupa z roczników 2005, 2003 i 2002.

Reprezentacja TS „WISŁA” KRAKÓW:

Skalska Zofia, Schab Zuzanna, Skrzyszowski Bruno, Kubsik Stanisław, Maciąg Wojciech, Szczepanik Kacper, Zaremba Igor, Ryś Tymon, Radziszewski Andrzej – trener prowadzący: Skowron Tomasz.

Cała drużyna poprawiła swoje rekordy życiowe, więc gratulacje należą się wszystkim zawodnikom. Wyniki uzyskane podczas zawodów w Oświęcimiu dobrze rokują przed zbliżającymi się grudniowymi Mistrzostwami Polski Juniorów.

Medaliści Mistrzostw Okręgu:

Skalska Zofia – 2. miejsce na 200 m stylem grzbietowym, 3. miejsce na 100 m stylem grzbietowym, 3. miejsce na 100 m stylem motylkowym.

Szczepanik Kacper – 1. miejsce na 400 m stylem dowolnym, 1. miejsce na 200 m stylem dowolnym, 3. miejsce na 100 m stylem dowolnym, 2. miejsce na 200 m stylem grzbietowym, 2. miejsce na 100 m stylem grzbietowym.

Radziszewski Andrzej – 2. miejsce na 400 m stylem zmiennym, 3. miejsce na 100 m stylem zmiennym.

Maciąg Wojciech – 3. miejsce na 100 m stylem grzbietowym.

Sztafeta 4×200 m stylem dowolnym – 1. miejsce. Skład drużyny: Maciąg Wojciech, Kubsik Stanisław, Skrzyszowski Bruno, Ryś Tymon.

Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy bardzo pomogli w sprawach organizacyjnych: Pani Renaty Radziszewskiej, Pana Wiesława Skrzyszowskiego, Pana Mariusza Szczepanika, Pana Tomasza Zaremby.

Teraz czas na wyciszenie emocji i koncentrację na treningach, bo już za dwa tygodnie odbędą się Mistrzostwa Polski. Kibiców i sympatyków prosimy o trzymanie kciuków. Wszystkie wyniki dostępne są na stronie www.megatiming.pl

Może Ci się również spodoba