X JUBILEUSZOWE PŁYWACKIE MISTRZOSTWA SKAWINY

W dniu 06.04.2019 odbyły się X Jubileuszowe Mistrzostwa Skawiny. Impreza odbywa się cyklicznie co rok. I w tym roku nie mogło zabraknąć zawodników sekcji pływackiej TS Wisła Kraków.

Zawody zostały podzielone na dwa bloki (I blok był przeznaczony dla młodszych zawodników, II blok dla starszych).

Reprezentacja TS Wisła Kraków blok I:
Andreew Julia, Baścik Igor, Bańdo Wojciech, Bogacka Zofia, Borys Bartłomiej, Chmielek Adam, Cieniek Kacper, Czernecki Leon, Dunajew Wiktor, Fojtik Allan, Grzybowski Tomasz, Hus Nikola, Knapek Leon, Kościelniak Hanna, Krupski Jan, Leśniowska Małgorzata, Martowicz Alek, Murzyn Olga, Paschek Zuzanna, Podsiadło Róża, Popiołek Barbara, Rawiński Jan, Richards Michał, Ruda Franciszek, Rynduch Tymoteusz, Stachyra Tomasza, Szutko Nadia, Targiel Tomasz, Walanus Krzysztof, Witek Jeremiasz, Zębala Katarzyna, Świederski Antonina, Łach Adam.

Medaliści blok I:
Wojciech Bańdo – II miejsce 25m stylem dowolnym
Dunajew Wiktor – II miejsce 25m stylem dowolnym
Leśniowska Małgorzata – III miejsce 25m stylem grzbietowym
Walanus Krzysztof – III miejsce 25m stylem grzbietowym
Ruda Franciszek – I miejsce 25m stylem grzbietowym
Dunajew Wiktor – II miejsce 25m stylem grzbietowym

Sztafeta 4*25m stylem dowolnym – I miejsce w składzie (Bańdo Wojciech, Czernecki Leon, Walanus Krzysztof, Targiel Tomasz).

Reprezentacja TS Wisła Kraków blok II:
Napierała Matylda, Stasiewicz Julia, Stankiewicz – Szpilka Maria, Frączek Katarzyna, Wiendlocha Zuzanna, Woźny Liliana, Mielech Magdalena, Długopolska Nikola, Światłoń Bartosz, Sagan Tomasz, Frankowicz Mateusz, Dwernicki Artur, Gąsior Karol, Lichoński Jan, Heiza Ignacy, Kusiński Zenon, Walewski Kacper, Jaje Mikołaj, Kuszewski Antoni, Kasprzycki Adam, Klimowicz Jan, Sanowski Patryk, Płaczek Mateusz, Małecka Karolina, Hus Olivia, Czekaj Franciszek, Świeży Szymon, Dudek Antoni, Gulba Jakub, Popiołek Jan, Łożyński Dariusz, Sekunda Miłosz, Warunek Antoni.

Medaliści blok II:
Sztafeta 4*50m stylem dowolnym – II miejsce w składzie (Długopolska Nikola, Hus Olivia, Woźny Liliana, Frączek Katarzyna).
Długopolska Nikola – I miejsce 50m stylem dowolnym
Hus Olivia – I miejsce 50m stylem klasycznym
Małecka Karolina – II miejsce 50m stylem klasycznym
Popiołek Jan – I miejsce 50m stylem klasycznym
Dudek Antoni – II miejsce 50m stylem klasycznym
Kasprzycki Adam – II miejsce 100m stylem klasycznym
Małecka Karolina – II miejsce 50m stylem grzbietowym
Popiołek Jan – I miejsce 50m stylem grzbietowym
Hus Olivia – I miejsce 50m stylem motylkowym
Łożyński Dariusz – III miejsce 50m stylem motylkowym
Sekunda Miłosz – III miejsce 50m stylem motylkowym

Miło jest poinformować, że klub TS Wisła Kraków w klasyfikacji progresja zawodników zajął wysokie III miejsce.

Ogromne gratulacje należą się wszystkim startującym zawodnikom. Wyniki dają dużą motywację do pracy.

Gratuluję Trenerom i dziękuję Rodzicom za doping i mobilizację organizacyjną.

Podziękowania za piękny album zdjęć (z bloku II) kieruję do Pana Piotra Świeżego.

Link do albumu zdjęć:
https://photos.app.goo.gl/YakmaWSo6UXA6otM7

Szczegółowe wyniki można przeanalizować pod wskazanym linkiem:
https://swimart.pl/zawody/x-jubileuszowe-plywackie-mistrzostwa-skawiny/

Paulina Kujawa

Może Ci się również spodoba