PŁYWACKIE ŚRODY DLA PRZEDSZKOLI

W dniu 09.01.2019 odbyła się pierwsza lekcja pokazowa dla Przedszkola Samorządowego Za Targiem nr 119 w Krakowie.

W lekcji wzięły udział 2 grupy, łącznie 30 dzieci. Każda lekcja trwała 45 minut i odbywała się na pływalni TS Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22 w Krakowie.

Zajęcia miały na celu oswojenie z wodą i przezwyciężenie pierwszego strachu przed wejściem do basenu. Na zakończenie każdy odważny uczestnik, który wykonał wszystkie polecenia, otrzymał małe upominki.

W imieniu Trenerów prowadzących zajęcia, dziękuję wszystkim rodzicom uczestników za zaufanie, a wychowawcom z przedszkola za umożliwienie organizacji lekcji pokazowej.

Zapraszamy do obejrzenia mini galerii z „Pływackiej Środy dla Przedszkoli” – autorem zdjęć jest trenerka Paulina Kujawa.

Tuż po feriach 06.02.2019 pływalnie TS Wisła Kraków odwiedzi kolejne przedszkole. Serdecznie Zapraszamy.

Paulina Kujawa