UWAGA!!! 27 FINAŁ WOŚP!!!!

W niedzielę  – 3.01.2019 – po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra gra dla dzieci małych i bez focha – na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Nasza szkoła już 8 raz aktywnie włącza się w organizację tego wydarzenia. Tym razem już w sobotę 12.01.2019 przezcały dzień uczniowie będą kwestować na terenie CH SERENADA.

Od godziny 12.00 na wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzą SERENADĘ czeka wiele atrakcji: spotkanie z ratownikami krakowskiego WOPR, poznanie sprzętu ratownictwa wodnego, nurkowego (wprowadzenie w tajniki nurkowania), żeglowanie „na sucho” wspólnie z Navigare Yacht Club – szczególnie zapraszamy najmłodszych!, możliwość zbadania poziomu glukozy we krwi i ciśnienia tętniczego, nauka udzielania pierwszej pomocy prowadzona przez uczniów klasy 3 i 6 naszej szkoły, pokazy tańca DISCOFOX oraz FUNKYFREE połączone z nauką podstawowych kroków oraz wiele innych atrakcji.

Nie zapominamy też o najmłodszych, na których czekamy w specjalnym kąciku. A wszystko to przeplatane licytacjami atrakcyjnych gadżetów!

Bądźcie z nami w tym dniu i tłumnie przybywajcie do Serenady!!!!!!

Może Ci się również spodoba