ZESTAWIENIE ROCZNE OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH ROK SZKOLNY 2017/18 GIMNAZJUM SPORTOWE NR 76 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KRAKOWIE


boks


Adrian Burda klasa II b
II miejsce w VI Mistrzostwach Polski Młodzików im. Pawła Szydły w boksie, w wadze 68 kg

gimnastyka artystyczna

Wiktoria Mielec klasa III b

 II miejsce wielobój, maczugi, obręcz, III miejsce wstążka w Indywidualnych Mistrzostwach Polski  Juniorek w gimnastyce artystycznej

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski seniorek i juniorek w gimnastyce artystycznej

I miejsce wielobój, I miejsce układ z obręczą w Pucharze Polski I Edycja

I miejsce wielobój, I miejsce układ z obręczą, I miejsce układ z piłką w Pucharze Polski II Edycja

I miejsce wielobój, I miejsce finał w Ogólnopolskich Mistrzostwach UKS
III miejsce w Międzynarodowym (FIG) Turnieju  HAPPY CUP GENT
Klasyfikacja najlepszych juniorek w Polsce za  2017  rok.

I miejsce wielobój

I miejsce obręcz

I miejsce  piłka

I miejsce maczugi

II miejsce wstążka

Zawodniczka Kadry Polski Seniorek


strzelectwo sportowe


Miłosz Makuła klasa III b
III miejsce w Lidze Strzeleckiej Młodzików, karabin pneumatyczny. organizator: Małopolski Związek Strzelectwa Sportowego

Antoni Przechera klasa III b
III miejsce w Otwartych Mistrzostwach MZSS w konkurencji Ppn 30 – młodzicy


pływanie


Zuzanna Schab klasa II a
III miejsce 400m stylem zmiennym, III miejsce sztafeta 7x50m stylem dowolnym XIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity
III miejsce 50m stylem klasycznym, II miejsce 100m stylem motylkowym, I miejsce sztafeta 10x50m stylem dowolnym Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji 10-lecia UKS Jasień
III miejsce 50m stylem klasycznym, IV miejsce 50m stylem motylkowym X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika

I miejsce 50m stylem klasycznym Krakowska Olimpiada Młodzieży

Tymon Ryś klasa III a
II miejsce 50m stylem grzbietowym, I miejsce sztafeta 10x50m stylem dowolnym Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji 10-lecia UKS Jasień
III miejsce sztafeta 4x200m stylem dowolnym Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego
IV miejsce 50m stylem grzbietowym X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika

Wojciech Bańdo klasa II b
III miejsce 25m stylem dowolnym XIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity
I miejsce 25m stylem dowolnym, I miejsce 25m stylem klasycznym, III miejsce sztafeta 6x25m stylem dowolnym Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji 10-lecia UKS Jasień

Bruno Skrzyszowski klasa II a
II miejsce 50m stylem klasycznym, III miejsce 100m stylem dowolnym, I miejsce sztafeta 10x50m stylem dowolnym Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji 10-lecia UKS Jasień

III miejsce sztafeta 4x200m stylem dowolnym Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego


Koszykówka dziewcząt


I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w ramach KOM (Kraków): Cepuchowicz Emilia, Matrac Magdalena, Bukowczan Kornelia, Matoga Paulina, Bartosz Julia kl. II a, Gajoch Martyna, Grzywa Karolina, Masiuda Natalia, Kuc Adriana, Gajda Weronika kl. III a

V miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce: Aleksandra Bartosik, Gabriela Bereta, Weronika Gajda, Martyna Gajoch, Karolina Grzywa, Ariadna Kuc, Natalia Masiuda, Wiktoria Michalik. Klasa IIB: Kornelia Bukowczan, Julia Bartosz, Emilia Cepuchowicz, Paulina Matoga, Magdalena Matrac, Aleksandra Zemła, Paula Poniży.

II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetek U-16 organizowanej przez Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki.

III miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Kadetek U-16 w Krakowie. Drużyna została sklasyfikowana na miejscach XVII-XXIV w kraju.
Uczennice, które uczestniczyły w rozgrywkach klasa III A: Aleksandra Bartosik, Gabriela Bereta, Weronika Gajda, Martyna Gajoch, Karolina Grzywa, Ariadna Kuc, Natalia Masiuda, Wiktoria Michalik. Klasa IIB: Kornelia Bukowczan, Julia Bartosz, Emilia Cepuchowicz, Paulina Matoga, Magdalena Matrac.
II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetek Młodszych U-15 organizowanej przez Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki. Uczennice, które uczestniczyły w rozgrywkach klasa IIB: Kornelia Bukowczan, Julia Bartosz, Emilia Cepuchowicz, Paulina Matoga, Magdalena Matrac, Paula Poniży, Aleksandra Zemła.


Koszykówka chłopców


I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w ramach KOM
I miejsce chłopców w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
(Tarnów, 01.03.2018 r.); Mateusz Przęczek, Filip Rerak, Jakub Kawalec, Damian Ruszkowski, Maksymilian Jędrzejczyk, Karol Mazur, Łukasz Bielecki. Mateusz Kucharski, Patryk Sztandarski, Karol Zieliński, Maciej Latos, Łukasz Szymański, Rafał Porębski. Klasa IIB: Dawid Biegoń, Oliwier Niedzielski.
IV miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Białymstoku w dniach 08-10.06.2018 organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie którzy brali udział w rozgrywkach: : Mateusz Przęczek, Filip Rerak, Jakub Kawalec, Łukasz Bielecki. Mateusz Kucharski, Patryk Sztandarski, Karol Zieliński, Maciej Latos, Łukasz Szymański, Rafał Porębski. Klasa IIB: Dawid Biegoń, Oliwier Niedzielski.

II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetów U-16 organizowanej przez Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki.

III miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów U-16 w Warszawie. Drużyna została sklasyfikowana na miejscach XVII-XXIV w kraju.

Uczniowie którzy uczestniczyli w rozgrywkach klasa III A: Mateusz Przęczek, Filip Rerak, Jakub Kawalec, Damian Ruszkowski, Maksymilian Jędrzejczyk, Karol Mazur, Łukasz Bielecki. Mateusz Kucharski, Patryk Sztandarski, Karol Zieliński, Maciej Latos, Łukasz Szymański, Rafał Porębski. Klasa IIB: Dawid Biegoń, Oliwier Niedzielski.

II miejsce w Małopolskiej Lidze Kadetów Młodszych U-15 organizowanej przez Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki. Uczniowie którzy uczestniczyli w rozgrywkach klasa IIB: Dawid Biegoń, Oliwier Niedzielski, Filip Janas, Daniel Nowak, Grzegorz Mroźnik, Michał Świgoń, Szymon Nowacki, Maksymilian Stępniowski, Marcin Miodek, Konrad Batko

Może Ci się również spodoba