Wspaniałe podziękowania od rodziny – cd finału akcji „Szlachetna Paczka”

Wspaniałe podziękowania od rodziny – cd finału akcji „Szlachetna Paczka”

Niezwykle miło mi poinformować wszystkich Państwa, że otrzymaliśmy, ( jako społeczność szkolna i Rodzice oraz nauczyciele i trenerzy) podziękowania od Rodziny, dla której przygotowaliśmy „Szlachetną Paczkę”. Nie ukrywam, ze życzenia od Rodziny, wspaniała, samodzielnie zrobiona bańka i pudełko czekoladek wywołały uśmiech na naszych twarzach a w oku każdego z nas zakręciły się łzy niezwykłej radości. Jeszcze bardziej przekonaliśmy się, że ZAWSZE WARTO POMAGAĆ. Bardzo dziękujemy Weronice, Dominikowi i Danielowi za wspaniałe życzenia oraz podarunek. W imieniu całej Społeczności Szkolnej życzymy Wam również wesołych świat i wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiamy serdecznie całą Rodzinę.

Aleksandra Witalis-Pomykała

Opiekun Samorządu Szkolnego gimnazjum

Poniżej relacja wolontariuszki Szlachetnej Paczki z momentu wręczenia prezentów:

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Gdy poprosiłam pana Ryszarda o zrobienie dużej ilości miejsca w pokoju, aby wszystkie paczki się zmieściły, nie chciał uwierzyć. Myślał, że sobie żartuję. Jednak, gdy wszystkie prezenty zostały wniesione, pan Ryszard zaniemówił. Powtarzał, że to na pewno nie wszystko dla nich!:) Cały pokój był wypełniony paczkami i ciężko było znaleźć najmłodszego syna, który niecierpliwie czekał z nożyczkami, aby już zacząć odpakowywać paczki. Na wspólne odpakowywanie nie trzeba było nikogo długo namawiać. Kiedy domownicy otwierali pudła to na ich twarzy, co chwila pojawiał się uśmiech i niedowierzanie. Niesamowite było to jak rodzina cieszyła się z każdego kolejnego otwieranego pudła. Daniel na widok klocków lego aż podskoczył z radości. Również wiele emocji pojawiło się na twarzy Weroniki po znalezieniu wymarzonej gry Simsy 🙂 Pan Ryszard nie spodziewał się, że w tym roku będą mieli możliwość jazdy na nartach! Wzruszenie malowało się na jego twarzy. Pani Edyta oczywiście najbardziej ucieszyła się z choinki i wszelakich ozdób, dzięki którym Święta będą jeszcze lepsze. Wszyscy cieszyli się i żartowali.

Co chce przekazać wolontariusz?

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim i każdemu z osobna, którzy przyczynili się stworzenia tak wspaniałych prezentów. Są Państwo niesamowitymi ludźmi! Kontakt telefoniczny był naprawdę samą przyjemnością. Cieszę się, że to właśnie Państwo wybrali moją rodzinę. Przekazanie paczki było rewelacyjne i to dzięki Państwu. Z całego serca życzę Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiego Sylwestra!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy stworzyli te piękne prezenty. Brakuje nam słów, aby opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Nie spodziewaliśmy się, że paczek będzie tak wiele! Każdemu życzymy Wesołych Świąt spędzonych w gronie rodziny oraz Szczęśliwego Nowego Roku!:)


Może Ci się również spodoba