KONKURS PLASTYCZNY: „NAMALUJ SWOJEGO PLUSZAKA”

Zapraszamy do namalowania swojego magicznego, kolorowego Pluszaka!

Pluszaki można namalować farbami, kredkami, węglem, pastelami i ołówkiem.

Format pracy jest dowolny.

Prace przyjmujemy w terminie: 7 – 17 listopada 2017 r.

            Każdemu rysunkowi zostanie nadany numerek. Jak zwykle dzieci same wybiorą zwycięzców. Głosowanie odbędzie się w dniach: 20, 21, 22 listopada. Każde dziecko może oddać swój głos na najładniejszego misia wpisując jego numerek na karteczce i wrzucając ją do skrzynki. Wyniki zostaną ogłoszone 24 listopada 2017 r. podczas Świetlicowego Święta Pluszowego Misia!

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

         To tradycja w naszej świetlicy od wielu lat. Świąteczny Dzień Naszych Pluszaków poprzedza konkurs plastyczny. W tym roku otrzymaliśmy aż 96 konkursowych prac. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie w świetlicy i na korytarzu naszego piętra. Rozdanie nagród odbyło się 24 listopada 2017 r. w świetlicy. Nagrodzone zostały najładniejsze prace z każdej klasy. Komisyjne liczenie głosów odbyło się wcześniej.

Nagrodę Publiczności zdobył Miś z numerem 20 – praca Mai Dąbrowskiej z klasy 4d.

Świąteczny dzień był bardzo radosny i słodki. Taneczny korowód dzieciaków z ukochanymi pluszakami przemaszerował korytarzami szkoły. Następnie            w świetlicy odbyły się tańce i zabawy ruchowe dla dzieci i pluszaków. Wszyscy świetnie się bawili. Dodatkową niespodzianką był słodki poczęstunek. Potem wszyscy razem obejrzeliśmy bajkę pt.: „Przygody Kubusia Puchatka”. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć wizyty najsłynniejszego misia na świecie.

Z radością czekamy na kolejny rok i wspólne świętowanie z misiami!

Może Ci się również spodoba