Sukcesy najmłodszych pływaków

W minioną niedzielę 19.11.2017 r. odbyły się zawody pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice. Nie mogąc przegapić okazji, zawodnicy sekcji pływackiej TS Wisły Kraków wyruszyli na zmagania. Reprezentowali nas zawodnicy klas 2 oraz 4 i 5 SP5.

Dobrze zorganizowane zawody na dobrze znanym nam i dzieciom obiekcie. Drużyna spisała się świetnie osiągając nowe rekordy życiowe. Atmosfera zawodów przebiegała pomyślnie, zarówno dla organizatorów, jak i przede wszystkim dla dzieciaków. Mieli zarówno okazję rywalizować z rówieśnikami jak i obserwować zmagania starszych i bardziej doświadczonych zawodników.

Z klasy 2 w zawodach rywalizowali: Matylda Napierała, Krzysztof Walanus, Tomasz Targiel, Wojciech Bańdo, który pokazując swoje umiejętności zdobył srebrny medal na dystansie 25m stylem dowolnym z czasem 20,02s.

Po zmaganiach najmłodszych przyszedł czas na starty klas 4 i 5 które reprezentowali: Mateusz Płaczek, Adam Kasprzycki, Alicja Supernak, Aniela Śpiewla oraz Alicja Całka, która uzyskanym wynikiem 41,53s. zapewniła sobie brązowy medal na dystansie 50m stylem grzbietowym.

Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom za postawę oraz świetne wyniki w zawodach.

Dziękujemy za udział oraz życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z osiągnięć sportowych

Trenerzy:

Adrian Kuliberda, Piotr Frankiewicz

Może Ci się również spodoba